James Gunn’a Göre GROOT, YODA’yı Parçalarına Ayırabilir

2AA3JDC Baby Yoda, The Mandalorian (2019) Chapter 2 Photo Credit: Lucasfilm Ltd / The Hollywood Archive

Anlaşılan James Gunn (Guardians of the Galaxy’nin yönetmeni) tekrardan sosyal medyayı karıştıracak gibi gözüküyor. Ama, yine de, bu karışıklığı izlemek güzel olacak.

Hayranlardan biri sosyal medya hesabı üzerinden Gunn’a ulaştı ve şu ikisi kavga etse kimin kimi döveceğini sordu. Guardians of the Galaxy Vol. 2’den Bebek Groot mu, The Mandalorian’dan Bebek Yoda mı? Hayranları açısından gayet eğlenceli bir soru aslında ama sizce Gunn nasıl cevap verdi? İşte Gunn’ın cevabı:

“Bebek Yoda’yı internetteki meme’lerden biliyorum. Tıpkı minik bir bebeğe benziyor ve bence ondan daha maharetli olan Bebek Groot onu parçalarına ayırabilir.”

İnternetin şu aralar Bebek Yoda ile dolup taşmasından dolayı Star Wars hayranlarının bu cevaptan fazla hoşnut olmayacağı kesin. Elbette Gunn henüz The Mandalorian’ı izlememiş olabilir ve internete her girdiğinde karşısına oyuncak figür gibi çıkan Bebek Yoda’yı tam bilmiyor olabilir.

Şu an için kimin yenebileceğini tahmin edemiyoruz. Belki Gunn haklıdır, belki Bebek Groot parçalara ayırabilir. Ama unutmamak gerekir ki filmlerinden gördüğümüz kadarıyla Yoda’nın Güç (Force) seviyesi çok yüksek. Henüz bebek kadar küçük olsa bile Güç kullanabilir ve Bebek Groot’u daha saldıramadan etkisiz hale getirebilir.

Peki ya siz ne düşünüyorsunuz? Bebek Yoda ve Bebek Groot arasındaki kavgayı kim kazanır?