HUGH JACKMAN, AVENGERS: ENDGAME’de ROL ALACAK MI?

Eğer gelecek Avengers: Endgame filmi için hangi sevdiğiniz Marvel karakterlerinin dahil olacağını ve hangilerinin dahil olmayacağını bilmiyorsanız Google’a sormanın tam zamanı.

Cinemablend ve daha birçok kaynağın haberine göre Eğer arama motoruna “famous Hugh Jackman movies” (ünlü Hugh Jackman filmleri) yazarsanız karşınıza Avengers: Endgame çıkıyor. Gerçi biz arattık çıkmadı. 🙂 Yabancı kaynaklar çıktığını yazmış.

Google belki de bilmesi gerekenden daha fazlasını biliyor. Ancak bizler için Avengers: Endgame gizemi hala korumankta.  Gelecek filmde Hugh Jackman’ın rol alması ile ilgili kesin bir kanıt olmasa da bu haberi görmek bizleri yeterince heyecanlandırdı. Belki de Google bizim bilmediğimiz bir şeyi biliyordur ve gerçekten Hugh Jackman gelecek Avengers: Endgame filminde oynayacaktır.

Google arama motorunun nasıl çalıştığını bilmiyoruz. Belki birileri eğlenmek için için bir düzenleme yapmıştır, belki de Hugh Jackman ismi Avengers ile çok fazla ilişkilendirildiğinden Google algoritması böyle gösteriyor.

Hugh Jackman’ın Wolverine karakterinin Avengers: Endgame’de olup olmayacağı hala kesin olmadığı için serinin hayranları Twitter’dan Hugh Jackman ve Russo kardeşlere ulaştı.

İşte o Tweet:

Şu anda yapmamız gereken yegane şey Google sonuçlarından yola çıkıp ne çok heveslenmek ne de ümidimizi kaybetmek olacaktır.

Avengers: Endgame 26 Nisan 2019’da sinemalarda sizlerle…