HENRY CZERNY Sonraki İki GÖREVİMİZ TEHLİKE Filmi İçin Geri Dönecek

henry czerny

Sevilen serinin aktörlerinden Henry Czerny seriye dönüyor. Tom Cruise’un başrolde olduğu Mission Impossible ülkemizde bilinen adı ile Görevimiz Tehlike filmi yıllar içinde birçok karakterin öldüğü bir film seri oldu. Jeremy Renner’ın William Brandt’ı, Maggie Q’nun Zhen Li’si ve Paula Patton’ın Jane Carter’ı bu destanı yaşatmak için canlarını verdiler. Bununla beraber bu seri sağlam bir belleğe sahip. Ethan’ın eski eşi Julia’yı (Michelle Monaghan) 2018 yapımı Mission Impossible Fallout (Görevimiz Tehlike: Yansımalar) filminde tekrar görmüştük.

Ethan Hunt’ın geçmişinden gelen gerçek

Christopher McQuarrie tarafından yazılan ve çekimlerine başlanan yedinci ve sekizinci filmlerde 1996’daki Brian De Palma’nın filminden, Ethan’ın geçmişinden tanıdık bir yüzü tekrar göreceğiz. Bilmeyenler için söyleyelim Kittridge (Henry Czerny) Impossible Mission Force’un başı ve “bu mesaj kendi kendini yok edecektir” sesinin sahibidir.  #MI7MI8 etiketiyle paylaşılan Kittridge’in fotoğrafıyla iki filmde de Czerny’i göreceğimiz tescillendi.

https://twitter.com/chrismcquarrie/status/1223637341224476674?s=20

Kittridge ilk filmde Ethan için büyük bir engel teşkil ediyordu. Çünkü Ethan’ın takımındaki köstebek olduğunu düşünmüştü. İkili bir restoranda yüz yüze geldiğinde Ethan yakalanacağını fark etti. Ve koca bir balık akvaryumunu kaçmak için patlatmıştı.

Henry Czerny ‘i 2019’daki Ready or Not‘da izlemiştik. Ayrıca Czerny’i HBO’NUN 2018’deki mini dizi serisi Sharp Objects’te Amy Adams olarak da görmüştük.

Mission: Impossible 7‘yi Temmuz 2021’de ve peşi sıra çekilecek olan Mission: Impossible 8 ise Ağustos 2022’de gösterime girecek.

Daha çok film ve dizi haberi için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

fanzade.com editörü