Hayır, AQUAMAN 2 Filmi İçin JAMES WAN ile Anlaşılmadı

Önümüzeki hafta sonu James Wan’ın yönettiği Aquaman filmi çıkıyor. Büyük incelemeleri dikkate alacak olursak yönetmenin en iyi DCEU filmlerinden birini ortaya çıkardığını söylemek mümkün. Box Office’de Aquaman doğal olarak başarılı ve hayranlar James Wan’ın devam filminde yönetmen koltuğunda oturmasını istiyor. Yine de, James Wan ile devam filmi konusunda anlaşılmadı.

Bu durumu James Wan şöyle açıkladı:

“ Bu film benimle anlaşılan tek film. Zamanla göreceğiz.Daha ilk film çıkmadan ikinci film hakkında konuşmayalım.”

Aquaman resmi olarak henüz çıkmadı. Bu yüzden de James Wan devam filmi olasılığı yerine dikkatleri şuanki film üzerinde toplamak istiyor.2 yıllık yorucu bir Aquaman çalışmasından sonra bu kabul edilebilir. İlk filmin nasıl bir sonuç ortaya çıkaracağını görmeden devam filmi hakkında beyanda bulunmak istemiyor olmasına rağmen devam filmi için hazır olduğunu düşünüyoruz.Yine de,  çeşitli devam filmleri için henüz bir sözleşme imzalamadığını belirtti.

Bu demek değil ki James Wan devam filmini çekmek istemiyor.Hayır tam aksine, belki de Aquaman 2 filmi James Wan tarafından yönetilebilecek olabilir. Kesinliği olmasa da bunun için umudumuz yüksek.