Son AQUAMAN Fragmanına Online Bir Dalış Yapalım

Jason Momoa, Amber Heard ve Patrick Wilson gibi isimlerin rol aldığı DC’nin ünlü Aquaman serisinin film uyarlaması hemen hemen bir ay sonra vizyona girecek. Şimdi de filmin son Aquaman fragmanı karşımızda.

 

https://youtu.be/XXHiQyzHP6k

 

Batman v Superman: Adaletin Şafağı ve Justice League: Adalet Birliği ile düştüğü çukurdan çıkmak adına yeni girişimi de “Aquaman” olacak. Gişe rekortmeni olan Wonder Woman ile çizgisini yukarı çekmeyi başaran DC, “Aquaman” ile de iyi gidişatını sürdürmeyi umuyor. Filmin yönetmen koltuğuna bakıldığında, bu belki de mümkün olabilir. “Aquaman”in yönetmenliğini Korku Seansı, Testere ve Ruhlar Bölgesi gibi büyük gişeli filmlerin başarılı yönetmeni James Wan üstleniyor. DC Comics’in pek de ciddiye alınmayan kahramanlarından biri olan ve gerek kostümü, gerek süper gücünün pek de maskülen olmaması sebebiyle, sıklıkla geri planda kalan Aquaman’i ilgi çekici kılabilmek adına, genç yaşta “korku sinemasının dahi çocuğu” olarak anılmaya başlayan yönetmenin neler yapabileceğini hep birlikte göreceğiz.

Arthur Curry kendiyle ilgili büyük bir gerçeği keşfetmiştir. Kendisi okyanuslar altında inşa edilen Atlantis krallığının tahtının varisidir. Ancak Aquaman’in sinsi yarı-kardeşi Orm, Atlantis tahtını istemektedir. Arthur Curry, nam-ı diğer Aquaman, kendisine kalan mirasa sahip çıkmalı ve halkının başına geçmelidir. Yoksa kendi hayatının yanı sıra sevdiği kişiler de büyük bir tehlikeyle yüz yüze gelmek zorunda kalacaktır. Bu yolculukta Arthur kendiyle yüzleşmenin yanı sıra, bir kral olmaya layık olup olmadığını da keşfetmek zorundadır…