Hayalet Avlamaya Devam: GHOSTBUSTERS AFTERLIFE’tan İlk Fragman

Hayalet Avcıları yönetmen Jason Reitman’ın çağrısına cevap verdi ve işlerinin başına geri döndü. Sony yeni filmi  Ghostbusters Afterlife için ilk fragmanını yayınladı. Bu yeni devam filmi 2016’da çıkan Paul Feig’in yaptığı filmi görmezden gelip eski oyunculara klasikleşmiş karakterlere tekrardan can verme şansı verdi.

Bill Murray, Dam Aykroyd, Ernie Hudson, Sigourney Weaver ve Annie Pott eski karakterlerini tekrardan canlandırmak için geri döndü. Ghostbusters: Afterlife filmi eskilerden kalma gizli sırları açığa çıkaran bir aile ile ve sırlarla dolu bir kasabanın içinde geçecek. Geri dönüş yaptıkları bu kasabada elbette bazı hayaletler ve onları avlayacak Hayalet Avcıları da olacak. Tekrardan bu senaryoyu izleme filmi sizi heyecanlandırdı mı? Ben pek heyecanlanmadım ama zamanla neler değişecek bilmiyorum.

Jason Reitman çok güzel ve içten bir şekilde hazırladığı senaryo ile ilk iki filmin DNA’larını alıp güzel bir şekilde üçüncü filme aktarmış. Yeni nesil bir hayalet avı fikri kulağa çok güzel geliyor. İnanıyorum ki bu filmle birlikte meşale eski filmlerden yeni aktörlere, yıldızlara ve karakterlere aktarılacak.” diyen Dan Aykroyd iyi dileklerini ve ümitlerini filmin hala yapım aşamasında olan set ekibine iletti.

“Açıkçası filmi duyunca çok heyecanlanmıştım. Hala da heyecanlıyım. Film sektörünü bilirsiniz. Neler olacağını kimse tam kestiremez. Ünlü yazar William Goldman’in dediği gibi ‘Her şeyi bilemeyiz’. Hangi filmin popüler olup hangi filmin yerle bir olacağını sinemaya girmeden anlayamazsınız. Ama içimde bu filmle ilgili güzel hisler var. Kadroya ve filmde oynayacak arkadaşlara güvenim tam.” filmle ilgili son fikirlerini de ileten Dan Aykroyd’un 2020’nin Haziran ayında filmle ilgili düşüncelerinin ne olacağını göreceğiz.

Ghostbusters: Afterlife 10 Haziran 2020 tarihinde sinemalarda bizlerle olacak.

Sinema haberleri için sitemizi takip etmeye devam edin.