FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Ghost in the Shell'den İlk Fragman Yayınlandı

0

Scarlett Johansson'un başrolde yer aldığı oynadığı ve  31 Mart 2017'de vizyona girecek olan bilimkurgu yapımı  Ghost in the Shell filminden beklenen ilk fragman yayınlandı. Aynı isimli anime ve manga serisinin uyarlaması olan film bakalım beklentileri karşılayabilecek mi?

Ghost in the Shell, 1989'da Masamune Shirow tarafından yaratılmış bir yapım. Öncesinde manga olarak yayınlanan hikaye daha sonra anime olarak yayına girdi. Yakın zaman önce ise bu hikayenin sinemaya uyarlanacağı haberi gelmişti.

Scarlett Johansson'ın Major Kusanagi'yi oynayacak olması  daha en baştan birçok tartışmaya neden olmuştu. Hollywood yapımlarında çeşitlilik tartışmalarının yeniden gündeme gelmesine sebep olsa da oyuncu kararında değişiklik yapılmadı.

Ghost in the Shell, 2029 yılındaki bir polisiye öyküsünü anlatmaktadır. İnsanların yarı makineleşmeye başladıkları bir dönemde, onların beynine girmek ve bilgi çalmak çok daha kolay hale gelmiştir. Kukla Ustası adı verilen bir hacker üst düzey gizli bilgilere ulaşınca, devlet onu bulması ve ortadan kaldırması için gizli bir örgütü görevlendirir.

Önceki yazımız olan Holywood Yapımı Ghost in the Shell'den Yeni Görüntüler yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.