Gelin Dönüyor! Tarantino’dan KILL BILL 3 Açıklaması

Oldukça sevilen film serilerinden olan Kill Bill, son dönemlerde gayet iddialı şekilde karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Tarantino tarafından efsanevi bir iş olarak karşımıza çıkan bu film için, serinin 3. filminin masada olduğu söyleniyor. Evet, Kill Bill 3 geliyor!

Quentin Tarantino tarafından yönetilen ve yazılan bu film, 15 sene önce çıkmıştı (Kill Bill 2). Bu yüzden yönetmenin açıklamasına göre seri henüz bitmemiş ve devamı gelecek gibi görünüyor. Macerasına yakışır bir şekilde geri dönüş yapacağını söyleyen Tarantino, bu konuya dair de oldukça aktif bir seçenek sunmak istiyor. Bu konuya dair geniş açıklamalarda bulunan ünlü yönetmen, karakterimizin yıllar sonra çok daha güçlü şekilde geri geleceğinin sinyallerini verdiğini belirtiyor.

Kill Bill 3
Tarantino ve Uma Thurman

Diri diri toprak altına girdikten sonra tabuttan çıkmayı başaran kahramanımız, bu kez nasıl bir olayla karşımıza gelecek net bir bilgimiz yok ama olaylar bu şekilde giderse oldukça güçlü bir hikaye bizi bekliyor olabilir. Suikastçılardan intikam alma güdüsü ile ilerleyecek olan karakterimiz, güçlü bir geri dönüşü hak ettiği için bakalım ne şekilde bir ilerleme sağlanacak ve seriye dair nasıl bir çalışma yapılacak.

Yeni fikrinin çok daha ilginç olduğun söyleyen yönetmen, istediği bir tarzda yapacağı bu film için, çok daha farklı düşüncelerinin olduğunu söylüyor. Bu yüzden merakla beklenen filmin içeriğine dair de aktif bir seçenek ve geri dönüş söylemek mümkün olacaktır. Biz de bu yüzden Kill Bill 3 ‘ü merakla bekliyor belki de yönetmenin 10. filminin bu olabileceğini düşünüyoruz.

Ayrıca, Yönetmenin son filmi Once Upon A Time In… Hollywood incelemesini sitemizde bulabilirsiniz.

fanzade.com editörü