Yeni THE CW Dizisi STARGIRL İçin Yeni ve Uzun Fragman

Stargirl

DC evreninin önemli bir işi olarak karşımıza çıkacak olan Stargirl dizisi için yeni ve uzun bir fragman yayınlandı! Aksiyonlarla bezeli olan bu fragman, oldukça hızlı bir ilerleme gösteriyor ve insanların ne gibi ilerlemeler kat edeceğini bizlere gösteriyor. 

Stargirl dizisi uzun süredir üzerinde kafa yorulan, pek çok kişiye dair seçenekleri ön plana çıkaran önemli bir dizi. Bu yüzden de hayranlarına büyük heyecanlar verdiğini söylemek gayet mümkün görünüyor. İlk uzun fragmanını yayınlayan dizi, belki de meraklı beklentilere büyük bir artı sunacak diyebiliriz.

Hayranları tarafından merakla beklenen bu dizi, DC evreninde geçiyor ve bu evrene de yeni bir soluk kazandırıyor. Yeni bir hikaye ile başlayacak olan dizi, kendine has bir tarz ile ön plana çıkacak gibi görünüyor. Bir lise öğrencisinin başından geçen hikayeyi üvey baba gözünden anlatan dizi, DC evreninin en popüler süper kahramanlarından birinini yardımcısı olarak karşımıza çıkarıyor üvey babayı.

Oldukça heyecanlı bir gelişme sunacak olan diziye dair çok farklı ve fazla seçenek sunabilir ve hepsini kendi içinde ön plana çıkarabiliriz. Daha rahat, daha özverili ve beklentilere odaklanmış dizi için güzel dönüşümler bekliyoruz. Bu yüzden merakla diziyi bekliyor ve hikayenin ne şekilde ilerleyeceğini görmeye çalışıyoruz. Ciddi bir yükselişle ve ilerlemeyle karşımıza çıkacak olan diziye dair söyleyecek çok fazla şey var aslında. Merakla çözümleri bekliyoruz.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Bp5Xv7QcgkM

 

fanzade.com editörü