FALCON & WINTER Soldier Dizisi İçin İlk Kare STAN’den Geldi

WINTER Soldier Dizisi

Sebastian Stan tarafından paylaşılan görselde Sam ve Bucky’nin güçlerini birleştirdiğini gördük.

Marvel’ın Disney+ için çıkaracağı The Falcon and the Winter Soldier dizisi ile ilgili ilk resim paylaşıldı. Bu sene Disney+ ile Marvel’ın yılı olacak gibi duruyor. Yayınlanacak dizide Bucky ve Sam’in en iyi arkadaşı Steve Rogers’sız hayatlarını nasıl devam ettirdiklerini ve yeni bir maceraya atılmaları izleyeceğiz. Ayrıca dizide diğer MCU karakterlerinden olan Sharon Carter ve Baron Zemo‘nun dönüşünü de izleyeceğiz.

Dün geceki Super Bowl’da yayınlanan The Falcon and the Winter Soldier’ın fragmanında Sam ve Bucky’yi uzun zaman sonra ilk kez gördük. Ayrıca Endgame’in sonunda Steve tarafından kendisine verilen Kaptan Amerika’nın kalkanını kullanan Sam’i ilk defa izledik. Dizinin merkezinde Amerikan hükumetinin Kaptan’ın yerine bir başkasını değil de Sam’i seçmesi olacak. Fragmanda fazla bir bilgi olmasa da en azından Sam ve Bucky’nin birlikte çalışacağını gördük. Stan’in Instagram’da paylaştığı fotoğraf yeni değil aslında. Geçen seneki CCXP (Comic Con Experience)’den ama bu sefer oyunculardan biri tarafından yayınlanan bir görsel. Aşağıdan Sebastian Stan’in resmi Instagram hesabında yayınladığı fotoğrafı görebilirsiniz.

 

https://www.instagram.com/p/B8HAPt3F6cq/

 

Sam ve Bucky’nin ilişkisi çok sıkıntılı gözüküyordu. Çünkü beraber çalıştıkları müddetçe anlaşamadıklarını görmüştük. Steve ikisini bir araya getiren kişiydi. Ama şimdi Sam ve Bucky’nin arasındaki sorunları çözecek bir Steve yok. Macera boyunca -bir birlerine sataşacak olsalar bile- ikisinin birlikte nasıl çalıştığını görmek ilginç olacak.

Hızlıca beraber geçinmeyi öğrenmek zorunda kalacaklar gibi gözüküyor çünkü ufukta iki kötü adamımız olacak. Captain America: Civil War’dan Zemo’nun dönüşü iki için sorun oluşturacak gibi gözüküyor. Zemo’dan başka bir sorun daha var. Sam’in Kaptan Amerika ismi için bir rakip; John Walker(Wyatt Russell).

Disney+ cephesinden gelen bir iki haberde ise Walker’ın çoktan Kaptan olmayı kabul ettiği ve Sam ile arasında sürtüşmelerin olacağını gösteriyordu. Serinin hayranları olarak The Falcon and the Winter Soldier’dan bütün bu iddiaları doğrulayacak uzunca bir fragmanın yakın zamanda gelmesini bekliyoruz

The Falcon and the Winter Soldier dizisi sonbaharda Disney+’da olacak.

Bu arada henüz fragmanı izlemediyseniz sizi şöyle alalım.

Marvel Sinematik Evreninin haberleri için buraya tıklayabilirsiniz.

fanzade.com editörü