EL ROYALE’DE ZOR ZAMANLAR Filmini İzlemeniz İçin 3 Sebep

El Royale’de Zor Zamanlar filmini vizyondayken izlemediyseniz kesinlikle evde izleyerek filme bir şans vermenizi tavsiye ediyoruz. Bu filmi evde dahi olsa izlemek size çok şey katacak ve harika vakit geçirmiş olacaksınız. Eğer sinemalardayken izlemediyseniz işte bu El Royale’de Zor Zamanlar’ı evde izlemeniz için 3 sebep:

 

1- Düşündüğünüz Gibi Bir Film Değil

El Royale’de Zor Zamanlar Quentin Tarantino filmlerine benziyor. Birçok kötü adam kapana kısılıp birbirlerinin başına kötü şeyler gelmesini bekliyorlar. Eğer bu film sadece böyle olsaydı yine de eğlenceli olurdu. Nitekim filme derinlemesine baktığınızda sadece bundan ibaret olmadığını görüyorsunuz.

2- 2018’in En İyi Karakterlerine Sahip

Böylesine güzel bir öyküyü yazmak yetmezmiş gibi Drew Goddard bize 2018’in en iyi karakterlerini sundu. Yüzeysel olarak işlenmiş bir karakter kesinlikle yok.

Ayrıca Goddard’ın yazdığı bu karakterlere uygun en iyi oyuncular seçilmiş. Filmin oyuncu seçimlerine bakarsak, Jon Hamm’in hızlı konuşan satış elemanından Dakota Johnson’ın başıbozuk karakterine kadar tüm ekip seçimi kusursuz olmuş.

EL ROYALE'DE ZOR ZAMANLAR

3- Kült Bir Film Olmayı Hak Ediyor

Eğer sinema izleyicileri El Royale’de Zor Zamanlar’a gişede bir şans verseydi muhtemelen filmimiz hak ettiği ilgiye ulaşacaktı. Film, yapım bütçesinin parasını bile gişede zor çıkarttı.

El Royale’de Zor Zamanlar’ın izleyicinin yıllar sonra kıymetini anlayıp çok seveceği cinsten bir film olduğunu düşünüyoruz. Şimdiden iyi seyirler…