FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

ANNE HATHAWAY, 2011 Yılındaki Oscar Sunuculuğu İle İlgili Konuştu

0

Bu yılki Oscar Ödülleri için sunucu bulmakta sorun yaşandığının haberini daha önce yapmıştık. 30 yıldır ilk defa sunucusuz olarak Oscar Ödüllerinin takdim edileceğini söylemiştik. Yakın zamanda duyduk ki Oscar Sunuculuğu getirisi az bir işmiş. Anne Hathaway, James Franco ile 2011 yılında Oscar Ödüllerinde sunuculuk yapmıştı ve ona bu işin en kötü tarafı nedir diye sorulduğunda şunları söyledi:

“ Herkes size iyi sunduğunuzu söylüyor ve bu da diğer işlerden pek de farklı değil. Benim tüm bunlara yaklaşımım gerçekten çok basit.  İyi gitse de gitmese de, bu hayallerin işi. Bunda üzülecek bir şey yok." Ve şunu ekledi.  "Bunları söylemiş olsam da halen biraz acıtıyor ”

Anne Hathway ve James Franco’nun sunduğu Oscar ödülleri aktörlerin arasındaki kimya uyuşmadığı için fiyaskoydu. James Franco’nun  gevşek performansı Anne Hathaway’in neşeli enerjisiyle uyuşmadı. Daha da kötüsü ise Oscar Ödülleri esnasında bunun farkında bile değildi. Ertesi sabah uyanıp da Hollywood haberlerine bir göz atmak istediğinde durumun ciddiyetini anlamış ve büyük resmi görmüş oldu.

Oscar Ödülleri Töreni 24 Şubat 2019 Saat 17.00’da ABC’de olacak.

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ANNE HATHAWAY, 2011 Yılındaki Oscar Sunuculuğu …

Yazıyı paylaşarak veya yorum yaparak bize destek olabilirsiniz 1 min