DOCTOR SLEEP Fragmanı THE SHINING Hayranlarını Mutlu Edecek

Warner Bros. söz verdiği gibi Stephen King’in Doctor Sleep kitabının beyazperde uyarlaması için ilk fragmanı yayınladı. Fragman The Shining hayranlarını gerçekten  mutlu edecek gibi görünüyor.

King, The Shining’in hayranı olmadığını söylüyor

Doctor Sleep, The Shining’in devamı olarak karşımıza çıkıyor.  Kitabın Stephen King‘e ait bir roman olduğu ve yazarın daha önce Stanley Kubrick’in filminin hayranı olmadığını açıkça belirttiğini söyleyelim.  Ancak Warner Bros., bu devam filmini The Shining‘e bağlamaktan çekinmiyor.

Aslında, filmin bu ilk fragmanında The Shining filmindekilere benzer bir çok görüntü var. Yönetmen Mike Flanagan‘ın kitapları ve filmleri birbirine nasıl bağlamayı başardığını görmek ilginç olacak.

Ewan McGregor, Rebecca Ferguson, Kyliegh Curran, Bruce Greenwood ve Jacob Tremblay gibi beyazperdede güçlü isimlerden oluşan oyuncu kadrosuyla,  kesinlikle dikkate değer bir korku filmi olacağa benziyor. Castle Rock ve IT: Chapter 2‘dan sonra bu filmle birlikte Stephen King hayranları için filmler konusunda iyi bir yıl olabilir.

Warner Bros. kanalından yayınlanan Doctor Sleep filminin fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz.

 

Siz fragmanı nasıl buldunuz? Yorumda bulunun.