DEADPOOL, Pembe Kostüm Yarışması ile Kansere “F-YOU! ” Diyor

Deadpool, ikonik kostümünün pembe versiyonunu kazanma şansı sunuyor.  Twitter‘daki bir videoda Ryan Reynolds, Merc With a Mouth  Omaze kampanyasını duyurdu.  “Kansere Büyük Bir F-You Gönder” . 10 $ veya daha fazla bağışta bulunarak, katılımcılar “özel yapım, güzel Pembe Deadpool Kostümü kazanma şansına sahip olacaklar.

Yarışmadan elde edilen gelir, kanser önleme için bilimsel olarak kanıtlanmış yolları teşvik eden kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan LetsFCancer‘e gidecek.

Kampanyanın internet sitesine göre, 10 $ ‘dan fazla bağışta bulunanlar, belirli özel hediyeleri kazanma ve kilidini açma şansını artıracak. Örneğin, 10 $ ‘lık bağış yapmak size 100 şans kazandırırken, 50 $’ lık bağış yapmak size 1000 şans verir. $ 1000 ve $ 1.500 seviyelerinde bağış yapmak, bir imzalı Deadpool 2 posteri ve bir imzalı Deadpool DVD / Blu-ray Combo Pack’in kilidini açar. 5.000 $ seviyesinde, bağışçılar Deadpool tarafından kaydedilmiş kişiselleştirilmiş bir sesli mesaj alacaklar.

David Leitch tarafından yönetilen filmin başrollerinde ; Ryan Reynolds(Deadpool), Brianna Hildebrand(Negasonic Teenage Warhead), Leslie Uggams(Blind Al), Stefan Kapičić (Colossus’un sesi), Karan Soni(Dopinder), Zazie Beetz(Domino), Josh Brolin(Cable) ve Julian Dennison (karakter adı ısrarla açıklanmadı) gibi yıldızlar yer alıyor.  Film 18 Mayıs‘ta sinemalarda.

Esnaf bir baba ile tasarımcı bir annenin ortak çalışması. Boş vakitlerinde bal porsuğu ile komodo ejderi dövüşse hangisi kazanır diye düşünen, Koluna anime ve çizgiromanlarla alakalı dövme yaptıracak kadar fütursuz bir adam...