OVERLORD 3. Sezon Tarihi Açıklandı, Momonga'yı Çok Beklemeyeceğiz

Momonga yakında geri dönüyor!

5

İki sezonu geride bırakan Overlord animesi yeni sezonu ile yakında geliyor. Overlord 3. sezon tarihi resmi olarak açıklandı. Yeni karakterlerin yanı sıra tanıtım videosu da resmi olarak geldi.

Kugane Maruyama'nın aksiyon ve fantastik light novel serisi Overlord'un anime adaptasyonunun üçüncü sezonu ile ekranlara geleceği duyuruldu. Üçüncü sezonu da merakla beklenmekte olan Overlord 3. sezon ne zaman başlayacak?" diye düşünüyorsanız, hemen söyleyelim. Overlord'un 3. sezonu temmuz 2018'de geliyor. Yani yaz sezonu serilerinde görebileceğiz. Eh, yeni sezonları için aylarca hatta bazen 1-2 yıl beklediğimiz yapımlar gibi olmaması aslında bizi sevindirdi.

Overlord sezon 3 için resmi tanıtım videosu 15 saniye de olsa paylaşıldı.

 

 

Görsellerden bazıları:

OVERLORD 3. Sezon

 

Overlord'un ilk sezonunda, Ygdrassil denen bir DMMORPG'de sıkışıp kalan Ainz Ooal Gown Loncası lideri olan Momonga isimli karakterin yöneticisini görmüştük. Oyundan çıkış yapmaya çalışırken NPC (oyuncu olmayan karakterler) karakterlerin konuştuğunu ve kendisi gibi hareket ettiğini görmesi ile şaşıran karakterin gerçek hayattaki yüzünü hiç görmüş değiliz. İkinci sezonunda ise birçok farklı ırk ve türdeki karaktere rastladığımız yapımda güzel savaş sahnelerine de tanıklık ettik. Üçüncü sezonuyla olayların daha da hareketleneceğini düşündüğümüz animenin yeni bölümlerini merakla beklemekteyiz.

Overlord Light Novel'ını okuyanlarınız var mı? Veya 3. sezondan beklentileriniz neler? Yorumda bulunun.

Fanzade Destek
5 Yorumlar
 1. Cheroke Grand diyor

  Bir cok karakteri uzun uzun anlatip baydiktan sonra 12 ve 13. Cu bolumde bir iki aksiyon sahnesi gosterip sezonu kapatiyorlar. Daha nazarickteki karakterler hakkinda dogru durus bilgi verilmedi bu hesaba gore 10 sezon devam etmesi lazim. Aksiyonda tam basladi derken sallama bir sekilde bitiriyorlar, severek izliyorum ama hep beklentimin altinda kaliyor

  1. Fahrettin Çetin diyor

   al benden de o kadar. ilk sezonun hatrına sayıp sövmek istemiyorum ama bu sezon bi havaya giremedim doğrusu

   1. Cevat TLL diyor

    mangası nı veya novelini okumak daha eğlenceli.
    mangası animenin gerisinde 😀

   2. ADANALI diyor

    senin burda ne işinv ar 😀

 2. AyaX diyor

  ah ah torrente düştüğü an indirirken final bölümü olması ve olası 2.3 yıl bekleme düşüncesi beni hüzünlendirmişti ama tr çevirisini indirirken resmi kaynaklar duyuru 3 sezon onaylandı diye beni çok sevindirmişti çünkü daha 1 gün bile geçmeden yeni sezonun haberini almak farklı bir his 3 ay beklemek birkaç yıl beklemekten iyidir zaten overlord un bu sezon tuttuğuna inanıyorum senaryoyu aşırı hızlı ilerletip çorba etmelerine rağmen tutmuşsa bu sezonu 24 bölüm yapıp her şeyi tadında ve fazla detay atlamadan yapsalardı ne olurdu kim bilir

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.