OVERLORD 3. Sezon Tarihi Açıklandı, Momonga’yı Çok Beklemeyeceğiz

İki sezonu geride bırakan Overlord animesi yeni sezonu ile yakında geliyor. Overlord 3. sezon tarihi resmi olarak açıklandı. Yeni karakterlerin yanı sıra tanıtım videosu da resmi olarak geldi.

Kugane Maruyama’nın aksiyon ve fantastik light novel serisi Overlord’un anime adaptasyonunun üçüncü sezonu ile ekranlara geleceği duyuruldu. Üçüncü sezonu da merakla beklenmekte olan Overlord 3. sezon ne zaman başlayacak?” diye düşünüyorsanız, hemen söyleyelim. Overlord’un 3. sezonu temmuz 2018’de geliyor. Yani yaz sezonu serilerinde görebileceğiz. Eh, yeni sezonları için aylarca hatta bazen 1-2 yıl beklediğimiz yapımlar gibi olmaması aslında bizi sevindirdi.

Overlord sezon 3 için resmi tanıtım videosu 15 saniye de olsa paylaşıldı.

 

 

Görsellerden bazıları:

OVERLORD 3. Sezon

 

Overlord’un ilk sezonunda, Ygdrassil denen bir DMMORPG’de sıkışıp kalan Ainz Ooal Gown Loncası lideri olan Momonga isimli karakterin yöneticisini görmüştük. Oyundan çıkış yapmaya çalışırken NPC (oyuncu olmayan karakterler) karakterlerin konuştuğunu ve kendisi gibi hareket ettiğini görmesi ile şaşıran karakterin gerçek hayattaki yüzünü hiç görmüş değiliz. İkinci sezonunda ise birçok farklı ırk ve türdeki karaktere rastladığımız yapımda güzel savaş sahnelerine de tanıklık ettik. Üçüncü sezonuyla olayların daha da hareketleneceğini düşündüğümüz animenin yeni bölümlerini merakla beklemekteyiz.

Overlord Light Novel’ını okuyanlarınız var mı? Veya 3. sezondan beklentileriniz neler? Yorumda bulunun.