COYOTE vs. ACME Filmini Yönetecek İsim Açıklandı

coyote vs. acme

Warner Bros. tarafından yapılacak olan Coyote vs. Acme filminin yönetmenleri nihayet belli oldu. Filme dair yapılacak olan çalışmalarda ön plana yeni isimler çıkıyor.

Pek çoğumuzun aklında kalmıştır. Road Runner kaçıyor ve Çakal Wile onu kovalıyor. Bu hikaye her ne kadar basit bir hikaye olsa da, bu filmin yıldızı olan Road Runner ile ilgili yeni film yolda. Çakalımızın yani Wile E. Coyote karakterinin maceralarını konu alan bu film, oldukça önemli bir çalışma ile karşımıza çıkacak. Film için yeni yönetmen bulunmuş durumda ve yönetmen de kendine dair özverili bir çalışma yürütmeye karar vermiş.

Çizgi film dünyasının belki de en sevilen karakterlerinden biri olan Road Runner, son derece şanssız ve bir o kadar da sempatik avcısı Wile E Coyote ile ilgili yeni filmin yönetmeni Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows’un yönetmeni olan Dave Green olacak.

Geçtiğimiz yaz ikonik Looney Toons karakterini konu alan filmi, Jon ve Josh Silberman’ın yazacağı duyurulmuştu. Green’in Coyote vs. Acme’nin yönetmeni olarak belirlenmesi, o zamandan bu yana duyduğumuz ilk yeni haber.

Çizgi film severlerin ve özellikle nostalji sevgisi ile bu karakterleri hatırlayanların ön plana çıkardığı işlerden biri olan Road Runner, özellikle kendine has kitlesi ve tarzı ile pek çok kişiden sevgi topluyordu. Bu filmin hazırlıklarına başlayan ekip, bakalım karşımıza nasıl bir eser ile çıkacak?

fanzade.com editörü