Chris Tucker ve Jackie Chan İkilisi Tekrar İzleyici Karşısında: BİTİRİM İKİLİ 4 Filmi Yolda

Her ne kadar Chris Tucker tarafından geçmişte “ne bizden ne de stüdyodan yeşil ışık yanmış değil” şeklinde açıklamalar yapılmış olsa da yeni bir Bitirim İkili 4 filmi için istekli olduğunu belirtmişti. Uzun bir aranın ardından Chris Tucker ve Jackie Chan Bitirim İkili serisine geri dönüyor. Henüz resmi bir açıklama yapılmış olmasa da Tucker’ın Instagram hesabında paylaşılan ikilinin fotoğrafı yeni bir filme dair kuvvetli ipuçları veriyor.

https://cdn.stackward.com/wp-content/uploads/2017/10/gettyimages-645772890.jpg
BİTİRİM İKİLİ 4

Serinin üçüncü filminin beyazperde ile buluşmasının üstünden yaklaşık 12 yıl geçti ve serinin fanları bu zamana kadar dördüncü filmi beklemekte. Geçtiğimiz Ocak ayında Tucker Winging It isimli bir programda yeni filme dair bazı bilgiler paylaşmıştı:

Senaryoya dair üzerinde çalıştığımız bazı noktalar var, şimdilik yapım aşamasına geçmeye çalışıyoruz. Hala üzerinde çalışıyoruz, Jackie Chan yapmak istiyor, ben yapmak istiyorum, yapımcı stüdyo yapmak istiyor, yani her şeyi bir araya getirmeye çalışıyoruz

Serinin yönetmeni Brett Ratner, 2001 yılında yaptığı bir açıklamada, serinin dördüncü bir filminin olmayacağını çünkü stüdyonun Chan, Tucker ve kendisinin geri dönmesi için ödeme yapmayacağını düşündüğünü söylemişti. Bu bir problem olmayacak gibi görünüyor, çünkü Warner Bros. Rather ile olan bağlarını hakkındaki cinsel saldırı olayları sonrasında kesmişti. Tucker ve Chan ikilisinin tekrar beyazperdede görünecek olması eskilere bir selam çakış niteliğinde olacak.

Sinema, dizi, oyun sever