Stan Lee İzleyicilerle Son Kez Buluşacak: Usta İsim AVENGERS: ENDGAME’de Görünecek

Stan Lee, Endgame’de görünecek. Marvel çizgiromanlarındaki sayısız karakterin yaratıcısı olan Stan Lee şüphesiz Marvel filmlerindeki en belirgin imzaydı. Yeri gelince otobüs şöförü, sıradan bir yolcu veya süper kahramanlara nasihat veren alelade birisi.

Lee 2018’deki vefatından önce pek çok sayıda filmde yer aldı (cameo). Ne yazık ki Avengers: Endgame Lee’yi göreceğimiz son film olacak. https://cdn3-www.superherohype.com/assets/uploads/2014/09/MARVEL_1_014_WEB.jpg

Stan Lee Endgame ‘de rol alacak.

Serinin yönetmenleri Anthony Russo ve Joe Russo basın konferansında yaptıkları bir konuşmada Lee’nin gelecekteki filmlerde görünüp görünmeyeceğine dair konuştu:

Bu onun yer alacağı son film olacak. Bir Marvel fanatiği olarak büyüdüm ve Spider-Man çizgi filmini onun sesinden izlerdim. Sizi çocukken etkileyen her şeyin yetişkin olduğunuzda da etkileyeceğini düşünüyorum. Sete geldiğinde sesini duymak isterdik, bu bir nevi yeniden çocukluğumuza döndüğümüz anlardı. Bu tüm ekip için geçerliydi. Bütün bu film yıldızları Stan’i sette her gördüklerinde tekrar çocukluklarına dönüyorlardı.

Tabii ki Lee’nin yer alacağı son film hakkındaki bilgiler hala sır olarak saklanıyor. Kendisinin yer aldığı en son film 1995’de geçen Captain Marvel’dı. Hala kesin olarak bilinmese de Endgame usta kaleme saygı duruşu niteliğinde olacak.

Sinema, dizi, oyun sever