CHANDLER RIGGS, SPIDER MAN Rolünü HOLLAND’a Kaptırdığı İçin Hala ÜZGÜN

Marvel Sinematik Evreni emin adımlarla ilerlerken sevilen süper kahramanların oyuncu seçimlerine de çok dikkat ediyor.

Spider-Man’in Peter Parker rolünü isteyen birçok aktörden birisi de kendisini The Walking Dead’den tanıdığımız Chandler Riggs. TWD’de Carl Grimes karakteri ile kendine hayran bırakan oyunculuk serüveninden sonra yeni rollere yüz olabilmek için kendisini hazır hissediyor. Riggs yakın zamanda yaşadığı hayal kırıklığını şöyle açıkladı:

“ Spider-Man seçmelerine katıldım ve çok havalı olabileceğini düşündüm. Ancak sorun yok, sorun yok.”

Haksız da değil. Liseyi bitirdikten sonra a Marvel Sinematik Evreni yıldızı olmaktan daha havalı ne olabilir? Buna karşılık, rolü Tom Holland aldı ve en çok sevilen figürlerden birisine can verme şansını elde etti.

Chandler Riggs‘in bu yorumları San Jose Fest’te yaptı.(comic book) Peter Parker rolünü ne kadar çok istediğini görmüş olduk.

 

Aynı zamanda Chandler Riggs, Tom Holland’ı Spider-Man’deki başarılı performansını şu sözlerle övdü.

“Ama Tom Holland, Spider-Man’de harika bir iş çıkarıyor. Gerçekten çok harika birisi. Homecoming’i birkaç hafta önce izledim ve Holland çok mükemmel, çok komik birisi. Rol için yerinde bir seçim  ve başarılı bir iş olmuş.”

Ne mütevazi bir davranış! Chandler Riggs, Spider man (Peter Parker) rolünü kaptırdığı için hayal kırıklığına uğramış olabilir ancak Tom Holland’ın başarısını da göz ardı etmiyor. Yine de 19 yaşındaki aktörümüz Spider-Man: Homecoming’i izlemek için bir süre beklediğini söylüyor.

Holland’ın Spider Man rolü ile karşımıza çıkacak Avengers: Endgame 26 Nisan’da bizlerle olacak. Bunun dışında Spider-Man: Far Form Home’da 26 Temmuz 2019’da gelecek.