CAPTAIN MARVEL Filminin Süresi Açıklandı Mı?

Marvel Sinematik Evreni son zamanlarda başarılı projeler inşa ederek zirvede kalmaya devam ediyor. Tüm gözler Russo kardeşlerin üzerindeyken Captain Marvel‘ın da gelişiyle heyecan doruklara taşındı.

Her zaman olduğu gibi Marvel, bilgi sızmaması adına güvenliği hat safhada tutuyor. Captain Marvel’ın sırlarını öğrenmemize daha çok var. Ancak yavaş yavaş bazı bilgiler ortaya çıkıyor. Şimdi de filmin süresi belli olduğuna dair bir bilgi edindik. Captain Marvel filminin süresi 2 saat 10 dakika olacak.

Filmin süre bilgisini AMC’nin web sitesinde filmlerin açıklamalarının olduğu listeden öğrendik. Bu bilgi kesinliği olmamakla birlikte gerçeği yansıtıyor olma ihtimali oldukça yüksek.

130 dakika Marvel filmleri için artık standart bir süre haline dönüştü. Yakın zamanda yapılmış diğer filmlere de bakarsanız sürenin aynı olduğunu göreceksiniz.

Elbette ki Captain Marvel’ın sinemalara çıkmasına daha aylar var. Zaman içerisinde filmin süresine dair bilgi de değişebilir. Geçmiş filmlere kıyasla stüdyo kayıtlarına göre Captain Marvel filmi de aşağı yukarı bu uzunlukta olacak. Zamanla hepimiz izleyip göreceğiz.

Captain Marvel 8 Mart 2019’da sinemalarda sizlerle olacak.