AVENGERS: INFINITY WAR Silinmiş Sahneler Sosyal Medyaya Düştü

Avengers: Infinity War silinmiş sahneler sızmaya devam ediyor. Reddit üzerinden yayınlanan videoda Spider Man, Doctor Strange ve Mantis’in birleşip Drax, Peter Quill ve Gamora’nın hayatlarını kurtardıkları bazı kesitler var. Elbette en çok gelir elde eden film olan Endgame’den bir sızıntı olduğunu sanılıyor ama ne kadar eski filmden de olsa paylaşılan bu video da gayet keyif verici. Bu sahneler her ne kadar yeşilde çekilmiş ve henüz modeller monte edilmemiş olsa da keyif verici sahneler olduğu da bir gerçek.

https://twitter.com/AdamKhan100/status/1200199419397902336

Infinity War silinmiş sahneler

Titan gezegenindeki savaştan bir sahne olduğu belli olan silinmiş sahnelerde Doctor Strange Peter’a Thanos’un Koruyucular’dan bazılarının ruhlarını bedenlerinden ayırmasından sonra onları korumasını söylüyor. Tabi ki Peter bunu nasıl yapacağını öğrenemeden Doctor Strange ile bağlantısını kaybediyor. Drax, Quill ve Gamora’yı bir şekilde bir araya getirdikten sonra Mantis güçlerini kullanıp Koruyucuların ruhları ile bedenleri arasındaki bağlantıyı kurmaya çalışıyor. Aslında sahneler komik sahneler gibi. Çünkü Guardians of The Galaxy Vol. 2’ye göndermelerin de olduğu bazı sahnelerde Drax’ın Mantis’in dış görünüşüyle ilgili dalga geçmesi. Ayrıca Spider Man’in Star Lord’un ne kadar ağır olduğu ile ilgili espri yapması gibi göndermeler de var. Spider Man sahnesi Koruyucuların uzayda Thor ile karşılaştığı andaki duruma gönderme olarak konmuş olabilir.

Elbette bu silinmiş sahnenin Avengers filmlerinin hikayeye katkısı ne kadar olabilirdi tartışılır ama bu kısa video ile filmleri tekrar izleme isteğimiz uyanmadı değil.