DOCTOR STRANGE 2 Çıkış Tarihi Onaylanmış Olabilir

Marvel Stüdyoları halen daha MCU’nun dördüncü evre içeriklerini devlet sırrı gibi saklıyor olmasına rağmen, bizler önümüzdeki birkaç yılda içeriklerin nasıl olacağına dair kafamızda büyük resmi oluşturmaya başladık. 
The Hollywood Reporter’ın haberine göre Scott Derrickson Doctor Strange 2 filmi için çalışmalarına devam ediyor.

Doctor Strange’in devam filminin Benedict Cumberbatch ve Benedict Wong gibi film yıldızlarıyla çıkacağının teyidinden itibaren, yeni bir habere göre Marvel filmi 2020 yılında çekmeye başlayacak ve tahminen 2021 yılı mayıs ayında beyaz perdeye taşınmış olacak. Ayrıca kaynağı kesin olmamakla birlikte aynı tarihte – 7 Mayıs’ta- ismi henüz belli olmayan bir başka Marvel filmi de sinemalarda sunuluyor olacak.

Eğer her şey tahmin edildiği gibi giderse, Doctor Strange 2 Marvel’ın 4. evresinde çıkan beşincisi olacak. İlki ise gelecek sene 5 temmuzda vizyona girecek olan Spider-Man: Far From Home.

Çıkacak olan film çizelgesi her nasıl olursa olsun, Doctor Strange 2 beyaz perdeyle buluşmadan önce daha çok Marvel filmi göreceğiz.  Ancak 26 Nisan 2019’da çıkacak Avengers: Endgame ile yüce büyücüyü çok daha önce sinemalarda görebiliyor olacağız.