Bu Yıl OSCAR Ödülleri Sunucusu Kim Olacak? İşte Yanıtı

Altın Küre ödüllerinden sonra şimdi de gözler 91. Oscar ödülleri törenine çevrildi. Bu yılın Oscar ödüllerini kimlerin alacağı konuşulurken bu özel geceyi kimin sunacağı da merak konusu.

Ne yazık ki Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi bu yıl büyük bir sorun yaşıyor. Geçtiğimiz ay ünlü komedyen ve aktör Kevin Hart’ın 91. Akademi Ödüllerinde sunuculuk yapacağının duyurusunu yapmıştık ancak Kevin Hart’ın geçmişte Twitter’da yaptığı homofobik bir paylaşım gün yüzüne çıkınca ona sunulan sunuculuk teklifi geri alındı. Şimdi de Oscar ödüllerinin sunuculuğunu yapacak yeni biri halen bulunamadığı için sunucusuz olarak yapılacak gibi duruyor.

Variety tarafından yapılan habere göre Kevin Hart’tan sonra Akademi Ödülleri’nin sunucusuz olarak takdim edileceği kararı alınmış.

oscar ödülleri

Oscar tarihinde böyle bir şey hiç olmadığı için 91. Akademi Ödülleri’nin tarihe geçeceği kesin. Bu özel geceye sadece haftalar kaldığı için yeni bir sunucu bulunmak istense bile bu çok zor. Bu sebeple de farklı bir rota izlenmek zorunda. Alışık olmadığımız bir Oscar sunumu bizleri bekliyor olacak.

Akademi Ödülleri 24 Şubat’ta gerçekleşecek.