Ajan 007’nin Filminin Yeni Fragmanı: NO TIME TO DIE

Daniel Craig yeniden Ajan 007 olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Ve direk karmaşanın ve aksiyonun içine düştüğünü gördüğümüz bu fragman yirmi beşinci James Bond filminde kısa bir bölüm bizlere sundu. İsmiyle müsemma bir film olacağı kesin. No time to die (ölmeye vaktin yok).

Fragmanı izlediğiniz zaman karakter odaklı olduğunu göreceksiniz. Bond’un emeklilikten vazgeçtiğini ve bazı eski arkadaşları ile toplandığını gördüğümüz bu fragmandan anladığımız kadarıyla ortada kayıp bir bilim insanı olacak ve 007 onu bulmaya çalışacak.

Daniel Craig – No time to die

Ayrıca videoda Queen’in efsanevi solisti Freddy Mercury’i canlandıran Rami Malek’in oynadığı karakteri de baş kötü olarak gördük. Hatta burada çizdiği karakterle de Phantom of the Opera filmini hatırlattı. Yine fragmanda gördüğümüz kadarıyla yeni gelecek James Bond filmi de öncekileri gibi yine aksiyon ve macerayı bolca bizlere sunacak.

Yeni Araştırmalara Göre JAMES BOND Alkolik!

Bu yapımda Bond’un aktif görevi bıraktığını ve Jamaika’daki sakin hayatının tadını çıkarırken izleyeceğiz. Elbette bu sakin hayatı kısa ömürlü olacak ve CIA’den eski arkadaşı Felix Leiter’dan bir telefonla macera kaldığı yerden devam edecek. Aslında basit bir “git ve kurtar” görevine çıkan Bond kayıp bilim insanının peşinde düştükçe hikayenin gidişatı basit bir kaçırmadan yeni teknoloji silahlar ile donatılmış gizemli bir ordu ve ordunu bağlı bulunduğu bir karaktere doğru evrilecek.

 

Filmi yönetmesi için Cary Joji Fukunaga ile anlaşıldı. Craig’e Ralph Fiennes (M), Naomi Harris (Moneypenney) ve Ben Whishaw (Q) gibi kaliteli oyuncalar eşlik edecek. James Bond serisinin yirmi beşinci filmi “No Time To Die” 8 Nisan 2020 yılında sinemaya gelecek. Yeni fragmanın gazıyla beraber heyecanla bekliyoruz.