Avengers SILVER SURFER’ı Marvel Evrenine Geri Getiriyor

silver surfer

Geçen yılın en iyi taraflarından birinin Marvel evrenindeki Earth-616 evreninin normal zaman çizgisinin dışında Silver Surfer’ın hala hayatta olduğunu öğrenmemiz oldu. Bir noktada Thanos ve Black Order’a bu karakterin bir karadelikten çekilip zaman ve uzayda başka bir yere gitmesini sağladıkları için teşekkür edebiliriz. Avengers sayesinde ise normal zaman çizgisine geri gelebildi ki bu bilgi Avengers’ın 27 sayılı çizgi romanı için spoiler olabilme ihtimalinde. Ona göre okumaya devam edin.

Ani bir kararla Starbrand uzaya bir araştırma için gönderildi. Yardım etmeleri için Gladiator ve Shi’ar İmparatorluk Muhafızının olaya müdahil olaması da işlerin gayet ciddi olduğunu gösteriyor. Hatta işleri daha fazla arap saçına döndürecek bilgi ise Dünyayı korumak için gönderilen grubun sadece bu grup olmadığı.

27 numaralı çizgi romanın sonunda yaralanmış olan Blade’e Ghost Rider’ın ve Black Widow’un eşlik ettiğini okumuştuk. Hatta Ghost Rider’ın Hell Charger’ını bir uzay gemisi gibi kullanılabileceğini de öğrendik. Tabi burada tam olarak net olmayan şey ise Blade’in nasıl yaralandığı ve bu konunun da Silver Surfer’a bağlanabileceğini tahmin ediyoruz.

Donny Cates tarafından yapılan Guardians of Galaxy’nin ilk sayısında kara deliğe çekilen Silver Surfer’ı okuduk. Ego the Living Planet ile bir takım olamaya çalıştığını ve Knull’u alt etmeye çalıştığını Silver Surfer ’ın ortadan kaybolduğu zamana yakın olarak çıkan Silver Surfer: Black mini serisinde okumuştuk. Son bilgiler ile de normal zaman çizgisine geri gelen Silver Surfer’ün bu çizgi serisine olacak olan etkisini merakla bekliyorum. Herkesin sevdiği kozmik karakterlerden biri olan bu karakterle bizleri buluşturduğu için Avengers’a tekrardan teşekkür ediyoruz. Yeni çizgi romanları nasıl etkileyeceğini okumak için şimdiden sabırsızlananlar vardır.