FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

AFFLECK Tarafından Yönetilen LIGHT OF MY LIFE Filminin İlk Fragmanı

0

Casey Affleck'in 9 yıl sonra yönetmen koltuğuna oturduğu ve senaryosunu yazdığı Light of My Life filminin fragmanı yayınlandı. Film ABD'de önümüzdeki ay vizyona girecek. 

En iyi Erkek Oyuncu Oscarı'nı 2016 yapımı Manchester By the Sea filmi ile kazanan Casey Affleck'in senaryosunu yazdığı ve I'm Still Here filmi sonrasında geçen 9 senenin ardından yönetmen koltuğuna oturduğu Light of My Life filmi ile geri dönüyor. 

Bu filmde bir distopya öyküsünü ele alan Affleck, filmde aile ve toplum düzeninden kadınları çıkartıyor. Film ile birlikte toplumsal cinsiyet rollerinin sorgulanışını ele alan Affleck, bu düzende kızını hayatı pahasına korumaya çalışan bir babaya hayat veriyor. Filmde Casey Affleck'e Anna Pniowsky ve Elisabeth Moss gibi ünlü isimler eşlik etmekte.

Light of My Life

 

I'm Still Here filminin setinde davranışları nedeniyle kendisine açılan cinsel taciz davası 2016 yılında Oscar kazandığı Manchester By the Sea filmi ile birlikte tekrardan gündeme gelen Casey Affleck'in seyirciler tarafından tekrar kabul edilip edilmeyeceği tam bir merak konusu. 9 Ağustos tarihinde ABD'de vizyona girecek olan yapımın ülkemizde vizyona girip girmeyeceği ise şimdilik bilinmiyor. 

Önceki yazımız olan BLACK WIDOW Filmi Nihayet Budapeşte'de Neler Olduğunu Açıklayabilir yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.