THE WITCHER 2. Sezon Tanıdık Bir CANAVARI Gözler Önüne Getirecek

Ormandan gelen kötülükle hesaplaşma vakti yaklaşıyor.

Witcher oyun serisini oynadıysanız veya kitabını okuduysanız Netflix’te yayınlanan dizide Geralt’ın gümüş kılıcıyla birkaç canavarı kesmesini beklersiniz. Beyaz kurt ilk sezonda tüm canavarları kesmişti. Açılış sahnesindeki Kikimora’dan üçüncü bölümdeki Striga’ya kadar. Ve gözüken o ki bu canavar çeşitliliği ikinci sezonda da devam edecek. Witcher evreninden gelen bu tarz canavarlara yeni sezonda yenileri eklenecek. The Witcher 2. sezon bize tanıdık bir karakteri sunacak.

Redanian Intelligence‘dan gelen haberlerden öğrendiğimiz kadarıyla kahramanlarımızdan biri The Witcher 3: Wild Hunt’dan tanıdığımız Leshen ile karşılaşacak. Leshen Slav mitolojisinde “Leshy” olarak adlandırılan bir canavardan esinlenerek yaratılmıştır. Leshen, güçlerini doğadan alan, ilkel bir şekilde ormanda yaşayan, bölgelerindeki bitkileri ve hayvanları kontrol etmek için büyü güçlerini kullanan yaratıklardır.

The Witcher 2. sezon

Redanian Intelligence sitesindeki kaynağın söylediğine göre 2. sezonda karakterlerden birinin Leshen ile karşılaşması “ciddi sonuçlar” doğuracak.

The Witcher 2. sezon içinde yeni bir karakterle de karşılaşacağımız söylendi. Andrzej Sapkowski’nin kitabında yer almayan bir karakter olacak. Netflix ayrıca Witcher ile ilgili bir anime filmi yayınlayacağını duyurdu. Genç Vesemir’e yoğunlaşacak anime filminin isminin The Witcher: Nightmare of The Wolf olacağı belirtildi.

Her halükarda, kitaplarda olsun ya da olmasın, Netflix’in The Witcher dizisinde ortaya çıkacak en ünlü oyun canavarlarından birini duymak çok heyecan verici . Öyleyse dimeritium bombalarımızı hazırlayalım ve kargaları dinleyelim!

fanzade.com editörü