THE OA 2. Sezon Çıkış Tarihi ve Fragmanı NETFLIX Tarafından Sunuldu

Neredeyse üç yıl sonra, 2016’nın en ilginç dizilerinden biri olan Netflix’in The OA dizisi 2019’da ekranlarımıza geri dönüyor. THE OA 2. sezon çıkış tarihi açıklandı. Part II olarak çıkacak dizinin yeni sezonu ilk sezondan oldukça farklı olacağa benziyor.

Başrol oyuncusu Brit Marling’in de ortak senarist olduğu bilim kurgu dizisinin ikinci sezonunun geleceği Şubat 2017’de Netflix tarafından açıklanmıştı, ancak o zamandan beri kulağımıza başka bir duyum gelmedi.

Ancak, Ocak 2018’de başlayan çekimlerin artık tamamlandığını ve dizinin şu anda yapım sonrası aşamasında olduğunu öğrenmiştik. Ve sonunda beğeni ile izlenen dizinin ikinci sezonunun ne zaman yayınlanacağına dair bilgi fragman ile birlikte geldi. 22 Mart 2019’da The OA 2. sezon’u izleyebileceğiz.

OA, bir Rus mirasçı olarak bambaşka bir hayat yaşadığı ve kendini yeniden Hap’in esiri olarak bulduğu boyutlar arasında gidip gelirken karşımıza çıkıyor. The OA Part II’de, sırra kadem basan Michelle Vu’yu bulma görevini üstlenen özel dedektif Karim Washington ile tanışıyoruz. Karim, Michelle’in akıbeti ve başka çocukların da kaybolmasıyla bağlantılı Nob Hill’deki bir evle ilgili gizemi çözmeye çalışırken yolu OA ile kesişiyor. Bu esnada, diğer boyutta, OA’in hikayesini ve anlattığı akıl almaz gerçekliklerin arkasında yatanları anlamak üzere BBA, Angie ve çocuklar bir maceraya atılıyor.

22 Mart’ta gelecek olan dizinin afişi

Yeni sezonda boy gösteren isimler arasında Kingsley Ben-Adir ve Chloë Levine var. Ayrıca Jason Isaacs, Emory Cohen, Patrick Gibson, Phyllis Smith, Brendan Meyer, Ian Alexander, Brandon Perea ve Sharon van Etten bu sezonda da dizi kadrosunda.  Kısım II’nin konuk oyuncuları ise Paz Vega, Irene Jacob ve Riz Ahmed.