HOTEL TRANSYLVANIA 4 Vizyon Tarihi Duyuruldu. Dracula ve Ailesine Tekrar Merhaba!

Film serisine dair incelemelerindeki puan düşüşlerine rağmen Hotel Transylvania yoluna devam ediyor. Columbia ve Sony Pictures Animation, Adam Sandler başrolündeki animasyonun dördüncü filmi ile gelecek ve tabi ki Hotel Transylvania 4 beklentisindeki hayranlar oldukça sevinecek.

Hollywood Reporter’dan Borys Kit, Salı günü öğleden sonra yeni projenin varlığını aldığı haber üzerine Twitter’da duyurdu.

Kit, “Çocuklar bunu istiyor: Columbia ve Sony Pictures Animation, Hotel Transylvania 4 için 22 Aralık 2021 tarihini belirledi” (Hotel Translyvania 3 SPA’nın en büyük hitiydi. Evet, Spider-Verse’den daha büyük.)” dedi.

İlk Hotel Transylvania filmi 2012 yılında oldukça olumlu eleştiriler aldı ve küresel gişede 358 milyon dolardan fazla kazandı. Seri filmleri devam ettikçe değerlendirmeler düşüşe geçse de gişede kazançları arttı.

Hotel Transylvania 2 , 2015 yılında piyasaya sürülmüştü. Rotten Tomatoes’da sadece % 55’lik bir puana sahipti, yani pek de iyi değil. Buna rağmen film, yaklaşık 475 milyon dolar kazandı.

“Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili” geçen yıl vizyona girdi. RT eleştirmenleri tarafından bu kez daha da düşük yani % 44 puan’lük bir  alsa da, küresel izleyicilerden çok etkilenmiş ve 528 milyon dolardan fazla kazanmıştır. Bu tür bir büyümeyle, Sony’nin bu seriyi sürdürmeyi seçmesi sürpriz olmamalı.

Sonbaharda vizyona girmiş iki filmin ardından Hotel Transylvania 3 Temmuz ayında vizyona girip yaz tatili temasıyla gelmişti. Aralık ayında gelecek dördüncü film acaba soğuk bir vampir tatili için dair ipucu veriyor olabilir mi?