THE FLASH’ın 6.Sezonunda Kötü Karakter Kim Olacak?

The Flash‘ın 6. sezonu, dizinin henüz en iyisi olma potansiyeline sahip görünmüyor ama sezon için planların ne olduğuna dair pek fazla ayrıntı açıklanmamış olsa da, “Sonsuz Dünyalardaki Kriz” ile Barry Allen’ı kötü olayların beklediğini biliyoruz. Şimdi, dizinin yeni bir kötü erkek karakterinin olacağını ve bu rol için farklı bir oyuncunun arandığı sızdırıldı.

Bu haberin ikinci kısmı doğrulanmış olsa bile, Barry’nin karşısında ne kadar büyük bir kötülüğün olduğunu tahmin edemiyoruz. Dizi zaten Barry Allen’ın karşı karşıya olduğu büyük kötü adamların büyük bir kısmını ele aldı, bu yüzden kullanılmayan kötülerin havuzu oldukça az kalmış görünüyor. Bu, özellikle, bir sezondaki bölümlerin çoğunu taşıyacak kadar önemli olan “büyük kötü” söz konusu olunca izleyicileri iyice meraklandırdı.

Elsewords hikayesinden Anti-Monitör

“Sonsuz Dünyalardaki Kriz” (Crisis On Infinite Earths) başlığında henüz göremediğimiz bir karakter var ve bu Anti-Monitor. Çizgi romanlarda, Monitor’un dünyadaki kahramanları teste sokmasının nedeni, önemli zorluklarının onları Anti-Monitor’ün büyük planına hazırlayacağını ummasıdır. Geçidin Anti-Monitor’ü tanıtacağını mı yoksa bir faktör oynayacağını mı bilmiyoruz fakat ilk önce The Flash’ta ortaya çıkacağını öğrenmek bizi pek şaşırtmaz.

Sizin düşünceleriniz neler?