FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

SUPERNATURAL'IN JOHN WINCHESTER'ı Dönüşü Hakkında Konuştu

0

The CW'nin Supernatural dizisinin 300. Bölümü hakkında Jeffrey Dean Morgan (John Winchester) "muhteşemdi!" dedi.

Comicbook haberine göre Live with Kelly and Ryan'da konuk sunucu olarak bulunduğunda "Vancouver'a kadar gittim ve 14 yıl önce oynadığım rolü tekrar oynadım. Bu onların 300. bölümü, inanabiliyor musunuz?" dedi. "Evet, Bu inanılmaz. Daha önce hiç böyle bir şey duymamıştım." diye ekledi.

Morgan 2005 yılında dizinin ilk 12 bölümünde rol aldı ve sonrasında başrolü ve mesleği olan avcılığı dizideki oğullarına Dean (Jensen Ackles) ve Sam Winchester'a (Jared Padalecki) bıraktı.

" 14 yıl önce dizide Sam ve Dean'in babasını olarak oynadım. Evet, geçmişe gidip onlarla tekrar birlikte olmak çok havalıydı."

Dizinin baş yapımcısı Andrew Dabb, Morgan'ın dönüşü hakkında "Jeffrey'i  bu dönüm noktası niteliği taşıyan bölümde tekrar aramızda görmekten çok heyecanlıyız ve hayranların da karakter için planladıklarımız hakkında çok heyecanlanacaklarını düşünüyoruz."  dedi.

John Winchester rolündeki Jeffrey Dean Morgan da "Eğer bu dizi 400. sezonunda da bitse tekrar geri dönüp yine karakterimle bütünleşmeyi çok isterim" şeklinde konuştu.

Supernatural'ın 300. Bölümü "Lebanon" 7 Şubat Perşembe günü The CW ekranlarında olacak.

 

Önceki yazımız olan RICK and MORTY 4. Sezon Tarihi Açıklandı! Yeni Sezon Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey! yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.