Sevilen NETFLIX Yapımı STRANGER THINGS’in 4. Sezonu İçin İlk Açıklama

Stranger Things'in 4. Sezonu

Netflix’in popüler yapımı Stranger Things’in 4. sezonu için yeni bir açıklama geldi. İşte Stranger Things hayranlarının merakla beklediği o açıklama. 

Netflix’in sevilen dizisi Stranger Things’in 3. sezonu geçtiğimiz günlerde yayınlanmış ve rekor kırmıştı. Binlerce kişi dizinin 3. sezonunu bir gecede bitirirken diğer izleyiciler de kısa sürede dizinin 3. sezonunu bitirmişti. Dizinin 3. sezonunu bitiren izleyicilerin en çok merak ettiği konuların başında ise yeni sezonun gelip gelmeyeceği sorusu idi. 

Netflix tarafından Stranger Things’in 4. sezonu hakkında herhangi bir açıklama yapılmasa da sevilen dizinin yaratıcıları olan Duffer Kardeşler yeni sezon ile ilgili ilk açıklamayı yaptı. Netflix tarafından henüz resmi olarak belirtilmiş olmasa da Stranger Things’in 3. sezonunun başarısının ve beklenti yaratan ek sahnesinin ardından 4. sezonun gelmemesi imkansızın ötesinde bir durum.

Stranger Things’in 3. sezonu akıllarda pek çok soru işareti bırakırken dizinin izleyicileri Stranger Things ile ilgili yeni teoriler oluşturmaya çoktan başladı. Dizinin hayranları dizide bazı karakterlerin geri döneceğini düşünse de dizinin yaratıcıları olan Duffer kardeşler Stranger Things’in 4. sezonunda bizleri bambaşka şeylerin beklediğini açıklıyor. 

Yazının bu kısmının sonrasında Stranger Things dizisinin 3. Sezonuna dair spoilerlar bulunuyor. Eğer ki diziyi izlemediyseniz ve seyir zevkinizi düşürmek istemiyorsanız okumayı burada sonlandırabilir ve sitemizde bulunan birbirinden eğlenceli içeriklere göz atabilirsiz. Bizden söylemesi 🙂

 

Stranger Things’in 4. Sezonu Bambaşka Bir Hikaye Sunacak

Stranger Things dizisinin yaratıcıları dizinin dördüncü sezonu için ilginç açıklamalarda bulundu. Dizinin yaratıcılarından olan Ross Duffer yaptığı açıklamada “Genel olarak hikayenin nereye evrileceğini bildiklerini ancak hikayenin bu evrilmesinin detaylarını önceden kestiremediklerini” belirtti. 

STRANGER THINGS 4. SEZON İçin Beklentimiz Ne Olmalı?

Dizinin bir diğer yaratıcısı olan Matt Duffer ise Stranger Things hikayesinin Hawkins dışına çıkacağını açıkladı. Hikayenin böylelikle daha açılabileceğini dile getiren Matt Duffer ayrıca yeni sezonda daha fazla özel efekt olacağını söyledi.

Bakalım Stranger Things 4. sezonunda neler göreceğiz?