PLAYSTATION PLUS AĞUSTOS 2019 Oyunları Sızdırılmış Olabilir

Sony’nin en büyük gelir kapısı olan PlayStation platformu için sunulan ücretli aboneli sistemi PlayStation Plus Ağustos 2019 oyunları sızdırılmış olabilir. 

PlayStation 4 için sunulan PlayStation Plus abonelik servisi ile kullanıcılar aylık AAA kalitesindeki oyunlara ücretsiz olarak sahip olabiliyor. Temmuz ayında Detroit : Become Human oyununu abonelerine ücretsiz olarak sunan Sony’nin Ağustos 2019’da PlayStation Plus için vereceği oyunlar ortaya çıktı. 

Ortaya çıkan sızıntıya göre Sony PlayStation Plus abonelerine verilecek Ağustos 2019 oyunları ortaya çıktı. PlayStation Plus Ağustos oyunlarının her ikisi de EA imzalı olacak. Ortaya çıkan sızıntıya göre PlayStation Plus Ağustos oyunları EA’nın sevilen yapımlarından olan Star Wars : Battlefront 2 ve EA Sports UFC 3 oyunları olacak. 

PS Plus Ağustos 2019 Oyunları

PS Plus Ağustos 2019 Oyunları

Görselde de görüldüğü üzere EA Sport UFC 3 oyununun kapak kısmında yazan “Free” yazısının yanında PlayStation Plus logosu bulunuyor. Bu ibarenin sadece PlayStation Plus ücretsiz oyunlarında olduğu düşünüldüğünde oyunların ücretsiz olabileceği düşünülüyor. Şimdilik bu delile göre PlayStation Plus Ağustos oyunları belli olmuş olabilir. Sony tarafından henüz resmi bir açıklama gelmediği için bu oyunların kesin olarak sunulup sunulmayacağını ancak resmi açıklama gelince göreceğiz. 

Diğer oyun haberleri için de sitemize göz atabilirsiniz.