SHAMELESS 10. Sezon Onayı Aldı, MONAGHAN Kadroya Dönecek

Shameless 10. sezon onayı aldı. Bunun yanı sıra kadrodaki haberler de peşi sıra geldi.

Sevilen komedi dizisi Shameless için 10. sezon onayı geldi. Hem de ekstra sevindirici bir haberle. “Ian, Shameless’a dönüyor.” Dizinin beğenilen karakterlerinden biri olan Ian’ı canlandıran Cameron Monaghan da yeni sezonda kadroda olacak.

Showtime dizileri arasında en uzun süredir devam eden dizi olmayı başaran Shameless’ın 10 sezon prodüksiyonu yakın zaman sonra başlayacakmış. Ancak henüz net bir tarih yok. Yeni sezonda rollerine devam edecek olan diğer oyuncular ise şöyle; William H. Macy, Jeremy Allen White, Ethan Cutkosky, Emma Kenney ve Christian Isaiah.

Shameless 9. sezonunda dizinin en önemli oyuncularından biri olan Emmy Rossum’a veda etmişti. Oyuncunun vedasının etkisini daha atlatılamamışken ikinci bir veda da Ian rolündeki Cameron Monaghan‘dan geldi. Dizinin pilot bölümünden bu yana kadroda olan ve adeta diziyle birlikte büyüyen Monaghan, geçtiğimiz sonbaharda sosyal medya hesapları üzerinden diziden ayrıldığını açıklamıştı ancak sözlerini, geri dönebileceğinin sinyallerini vererek sonlandırmıştı.