FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

STAR BLAZERS: SPACE BATTLESHIP YAMATO 2202 Filmine Yeni Fragman

0

Xebec's Stüdyoları tarafından hazırlanan askeri bilim-kurgu filmi Star Blazers: Space Battleship Yamato 2202 için yeni bir tanıtım videosu daha geldi. Film hakkında detaylar aşağıda.

BANDAI NAMCO Arts resmi Youtube kanalında yayınlanan 1 dakikalık tanıtım videosu Star Blazers: Space Battleship Yamato 2202'nin son filmi için hazırlanmış.

 

Film 1 Mart 2019’da Japonya’da gösterime girecek. Film gösterimleri yapılan salonlar sınırlı sayıda. Blu-ray ve DVD diskleri ise 26 Nisan’da satışa konulacak.

DwfqtwoVsAMdq3S,

Film dizisinin yönetmeni Nobuyoshi Habara, bölüm yönetmeni Makoto Hoshino, senaryo yazarı Harutoshi Fukui. Tema şarkısı ise  Kouichi Yamadera'ya ait. Hikaye ana karakterleri Susumu Kodai (Daisuke Ono) ve Yuki Mori (Houko Kuwashima).

Filmin konusunu aşağıda okuyabilirsiniz.

2202 yılında yani Gamillas'la olan savaştan üç yıl sonra Güneş Sistemi'ndeki insanlar nihayet bir kez daha huzura kavuşuyor ve Dünya yeniden hayata döndürülüyor. Savaşın sona ermesi ile, Dünya ile Gamillalar arasındaki askeri bağları güçlendirecek ve gerçek barışı sağlayacak bir barış anlaşması yapılıyor.

Dünya'nın düzene girmesine ek olarak bu ortak güçler, yeni bir iktidar sembolü olan  Andromeda isimli yeni gemi ile bir savunma filosu oluşturuyor.  Starsha Iscandar'ın barış isteğine rağmen, Dünya askeri genişleme yolunda ilerliyor. Ancak Gatlantis adında yeni bir tehdit yeni yenilenmiş galaksiye zarar vermeye başladığında, Tanrıça Teressa bu tehdite karşı savaşmak için bir kez daha Yamato'yu çağırıyor.

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

STAR BLAZERS: SPACE BATTLESHIP YAMATO 2202 Filmine…

Yazıyı paylaşarak veya yorum yaparak bize destek olabilirsiniz 1 min