SENSE8 3. Sezon Gelmese de, Final Bölümü Tarihi ve Posteri Geldi

Birçok kişinin severek izlediği yapım Sense8′in yapımcıları iki sezonluk süreçten sonra yapımın devam etmeyeceği haberi ile hayranlarının üzülmesine sebep vermişti. Netflix tarafından iptal edilen yapımlar arasında olduğu duyurulan dizinin ikinci sezonunun son bölümü ucu açık olarak bitmişti. Yani net olarak bir yere bağlanmıyordu. Hayranlar Sense8 3. sezon için Netflix’i telefon ve e-posta yağmuruna tuttular.

Sense8 3. sezon yok ama özel final bölümü geliyor.

Sense8’in yaratıcılarından Lana Wachowski, ilk iki sezonda Sense8’in reytinglerinin çok iyi olmadığını, ancak hayranların Netflix’in dizinin yaratıcı ekibine en azından hikayeyi tamamlayacak bir yol göstereceğine dair bir harekette bulunduğunu doğruladı.  Aslında dizinin beş sezon sürmesi planlandığını düşününce, çok erken bir final olacağı da açık. Ama en azından ucu açık bitmesi gelecek olan uzun final bölümü ile engellenmiş olacak. Yani Wolfgang’e ne olduğunu anlamış da olacağız.

Dizinin final bölüm için hazırlanmış postere aşağıda göz atabilirsiniz. 2 saatlik özel bölüm 8 Haziran 2018’de gelecek.

sense8 3. sezon

Sense8 Finali için hazırlanmış özel bir videoyu aşağıda görebilirsiniz.

 

Birbirine bilinçleri yoluyla bağlı olan 8 kişinin hikayesini işleyen bu diziyi farklı kılan detay ise kesinlikle karakterlerde saklı.  Hepsi farklı ülkelerin vatandaşı ve çok farklı mesleklere sahip kişiler olmalarına rağmen bir araya gelebilmeleri farklılıklara rağmen bir olabilmenin ne denli göz alıcı bir şey olduğunu gösteriyor.

 

Sizin yorumlarınız neler? Sense8 final bölümü için heyecanlanıyor musunuz? Favori karakteriniz hangisi?