DC’nin Anti Kahraman Ekibi SECRET SIX’e Dizi Hazırlıkları Başladı

Secret Six dizi olarak karşımıza çıkacak!

Deadline haberine göre, altı anti-kahramandan oluşan ekibin Scrubs yaratıcısı Bill Lawrence tarafından diziye uyarlanacağı açıklanmış durumda. İlginçtir ki bu dizi CW veya DC Universe yerine CBS’ye yönlendirilebilir. Şimdilik, Secret Six dizisi hakkında  bildiğimiz şey Suits’in yapımcısı Rick Muirragui tarafından yazdığı bir pilot hikaye olduğu.

Çizgi romanlarda, ekip üyelerinin hepsi Mockingbird adında gizemli bir kişi tarafından bir araya getiriliyor. Orijinal takım ilk olarak 1968’de Silver Age sırasında ortaya çıktı.Yaratıcıları ise E. Nelson Bridwell ve Frank Singer’dır. Gail Simone ve Dan Eaglesham’ın yarattığı takım Bane, Scandal Savage ve Catman’a sahip. Takımın kadrosu gibi, Mockingbird’in kimliği de her versiyonda değişiyor; İlk Mockingbird, Lex Luther‘dı. Sonrasındaki Mockingbird, Amanda Waller olarak açıklanmıştı. New 52’de ise Riddler’dı.

Secret Six’in tv dizisi olarak gelerek DC ekiplerinin dördüncü live-action serisi olacak. Titans, bu hafta sonunda ilk gösterimini yapacak. Önümüzdeki yıl için düşünülen Doom Patrol’u da unutmayalım. 2016’da başlamış ve devam eden CW’nin Legends of Tomorrow’u bu ay dördüncü sezonu için hazırlanıyor.

Bakalım bu yapım beğenilecek mi? Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumda bulunun.