KÜÇÜK DENİZ KIZI Filminde URSULA Rolüne Ünlü Şarkıcı Söylentisi

Disney, Lady Gaga’nın The Little Mermaid live-action filminin bir parçası olarak görmek istendiği söylentileriyle karşı karşıya.

Disney, animasyon kütüphanesinden yeni bir filmi aldı ve bu filmi canlı aksiyon yapımı haline getirecek. Büyük bütçelere harcanan bu yapımlara gelecek yıl The Lion King bizdeki adı ile Aslan Kral, Aladdin ve Mulan da katılacak.

Stüdyo, son iki yıldır live-action The Little Mermaid için çalışıyor ve bazı ilerlemeler kaydetti. Disney’in yönetmen Rob Marshall ile çalışmaya  karar verildiği bildirildi. Filmin ne zaman yapılacağına dair hala bir işaret yok, ancak yükselmekten olan bir yıldız ve Disney arasında bir bağlantı olabilir.

URSULA  gaga
Kaynak: Screenrant – Lady Gaga ve Ursula

The Disinsider’ın paylaştığı söylenti haberine göre, Disney’in istek listesinde, Little Mermaid filmi için düşündüğü bir isim var; Lady Gaga. Fakat çıkış kaynakları bunun onaylanmamış bir haber olduğunu, Disney temsilcilerinin yorum yapmayı reddettiğini şimdilik bunun bir dedikodu olduğunu belirtiyor. Ancak, bu doğruysa filmde kötü karakter Ursula rolü için Gaga’nın düşünüldüğü fikri genel bir kanı olarak duruyor.

Lady Gaga, Bradley Cooper’ın ilk yönetmenlik deneyimi  olan A Star Is Born filmindeki rolü ile başarılı bulundu. Filmde Ally olarak karşımıza çıkan Gaga, The Little Mermaid’de Ariel rolü için düşünülen Zendaya ile birlikte kadro açısından uyumlu olabilir gibi düşünüyoruz. Tabi her iki rol için düşünülen isimler de şu anlık söylentiden ibaret. Bakalım zaman ne gösterecek?