GAME OF THRONES: Night King’e Göre 8. Sezon Savaşı İlk Bölümlerde Olacak

Taht Oyunları dizisindeki Gece Kralı yani Night King ‘e göre 8. sezon savaşı İlk bölümlerde olacak!

Game of Thrones’un yapımcı ekibi efsanevi sekizinci ve final sezonunun sırlarının halkın eline düşmemesi için her şeyi yapmaya hazırlar. (Setin üstünden geçen drone’ları vurmak da buna dahil.) Yeni bölümlerin galasından önce sezon hakkında bilgiler internete sızdırılmaya devam ediyor gibi görünüyor.

 Game of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak?

Taht Oyunları dizisinde Night King (Gece Kralı) rolündeki Vladimir Furdik’in kendisinden gelen yeni bir haber var. Dizinin hayranları yaşayanlar ve ölüler arasında gerçekleşecek olan bu efsanevi savaşın dizinin final bölümünde gerçekleşeceğini düşünürken Furdik böyle bir şeyin olmadığını vurguladı.

Furdik geçenlerde Macar hayran toplantısında hayranlarla konuştu. Panel devam ederken farkında olmadan sekizinci sezonun büyük savaşının bölümü hakkında bir bilgi vermiş bulundu. Macarca yapılan çeviride “ Son sezonun üçüncü bölümünde, televizyon tarihine geçmesi beklenen bir savaş olacak. Neredeyse bütün bölüm savaş hakkında olacak ve bir saat sürecek!” ifadeleri belirtildi.

Game of Thrones dizisinde bu tip bölümler hep sezon finalinden bir önceki bölümde gerçekleşiyor. Yine de eğer Furdik’in dedikleri doğruysa sekizinci sezonun başlarında efsanevi bölümü izleyeceğiz. Bu savaş 55 gece sürüyor ve haftalarca çekiliyor. Bu öyle bir savaş olacakmış ki televizyon tarihinde daha önce böylesine büyük ve dramatik bir savaş sahnesi çekilmemiş olacakmış.