STEPHEN KING Muhtemel  “IT Bölüm 2” Haberini Sızdırdı!

Yazar Stephen King IT’ın devam filmi olan IT Bölüm 2’nin ön görülen fragmanını(veya IT Chapter 2 için başka bir şey) yakın gelecekte paylaşılacağını duyurdu.

Stephen King Twitter’da  ilginç bir duyuruda bulundu. 2019 yılına kadar devam filmi IT Bölüm 2’nin yayınlanmayacağı kesinken yine de yazarın yakın zamanda olacak bir şey için heyecanlı olduğu görülüyor. Alttaki tweet’e bakın.

Stephen King’in neyi kast ettiği hala açık değil. Bazıları bu durumu yazarın film çekimlerinin bittiğine dair resmi açıklama yaptığı şeklinde yorumluyor. Yine de, Stephen King’in IT Bölüm 2’nin ilk fragmanının çıkmasına dair bir gönderme yapmış olması mümkün. Heyecan verici Aralık ayı fragmanları içerisinde  IT Bölüm 2 fragmanı bizim en çok merakla beklediğimiz fragman olacak.

Devam filmi Stephen King’in yakın zamanda yazdığı ve yayınlanacak olan roman uyarlamalarından bir tanesi olacak. Yeni uyarlamalardan bir tanesi olan Hayvan Mezarlığı/Pet Semetary’nin galasının 5 Nisan 2019’da olması bekleniyor. Ewan McGregor’un Doctor Sleep’inin çıkış tarihi ise 24 Ocak 2020 olacağı şeklinde düşünülüyor.