VENOM 2 Yapımcısı, Andy Serkis’in Yönetmenliğini ve ÖRÜMCEK-ADAM’a Giden Geçit Planları Hakkında Konuştu!

Venom’un İkinci Filminin Çekimleri Geçen Hafta Başlamıştı

Venom 2 filminin çekimleri başladı. İlk filmin verdiği karışık cevaba rağmen, yönetmen Andy Serkis’in devam filmi için yapacaklarının heyecan verici olduğundan bahsediliyordu. Şimdi yılların Spider-Man (Örümcek Adam) yapımcısı Matt Tolmach, bu filmden beklememiz gerekenler hakkında bazı ipuçları bıraktı.  Tolmach’ın açıklamalarına göz atalım.

Venom 2
Venom 2 için planlar büyük

“O harika bir yönetmen ama aynı zamanda bir aktör ve canavar rollerinde oynadı ve o tür karakterleri anlar. Hardy ile onu izlemek çok çılgınca bir şeydi, çünkü onlar sadece aktörlerin anladığı  dili konuşuyorlar.  Bilhassa  Tom Hardy ve onun gibi başka alemden gelmiş karakterleri canlandıran kişiler için.

O efsanevi bir figür, Andy Serkis gibi insanları etrafında gerektiğinde bunu onun varlığını hissediyorsun. Tom’u (Hardy) gerçekten iyi  hissettiriyordu ve biz de onu Tom aracılığıyla tanıdık. Bu çok özel olacak, çünkü bu gerçekten harika bir bağ. Büyük planlarımız var!”

 Ruben Fleischer’ ilk filmde başarılıydı ancak Serkis’in şüphesiz çok heyecan verici planları var. Bekleyebileceğiniz gibi Tolmach, ayrıca Tom Hardy’nin Venom’u ve Tom Holland’ın Örümcek Adam’ı arasında bir buluşma ihtimalini de sorguladı. Sony Pictures’ın bir an önce gerçekleşmesini isteyen bir ihtimali merak ettik. Çok fazla açıklamadı ama az önceki açıklamanın son cümlesinde de bahsettiği gibi “büyük planlarımız var” şeklinde söz verdi. Önümüzdeki birkaç yıl içinde bunların nasıl şekillendiğini görmek çok ilginç olacak.

Bu yazımızı da sevebilirsiniz: SONY’nin Örümcek Evreni’ni Umursamak – “Eren TAN” Köşe Yazısı