Netflix, Yeni HELLBOY Ekibi ile Hellboy Dizisi Planı Peşinde

Neil Marshall’ın Hellboy’unun dünya çapında 40 milyon dolarlık bir bütçe ile 50 milyon dolar hasılat yapmasının ardından gözler Netflix’in yeni bir Hellboy dizisi planları yaptığı dedikodularına döndü.

Henüz açıklanmış olan kesin bir detay yok, ancak gündem de olan bir film için Netflix’in çalışmalar yaptığı dedikoduları bütün magazinde konuşuluyor ve bu Netflix için güzel bir hamle olabilir.

Cevaplanması gereken bir başka soru da, bu serinin aksiyon sahneleri için nasıl bir yol izleyeceğidir. Canlı aksiyonu tercih edebilmelerine rağmen, bir CGI canlandırma teknolojisi ile daha etkili ve gerçekçi olan sahneler tercih edilebilir. Makyaj bütçesinden tasarruf ederek daha yaratıcı canavarlar ve gerçekçi olan doğaüstü olayları izleyiciler ile buluşturmaları akıllıca bir hareket olur.

 

Son eklememiz gereken şeylerden bir tanesi de Ron Perlman’ın Hellboy filmlerinde en az David Harbour kadar etkili bir rol olmasıydı. Netflix’in planladığı Hellboy TV serisi için Ron Perlman biçilmiş kaftan diye düşünüyoruz ama Netflix, yeni ekip ile beraber bu seriye başlayacak gibi görünüyor.

Hellboy dizisi ekranlara gelirse sizce tutar mı? Yorum yapmayı unutmayın.