Chris Hemsworth’dan THOR vs SUPERMAN için Instagram Paylaşımı; ADRESİNİ YOLLA

Yıllardır yüzüne aşina olduğumuz ve Thor rolüyle gönülleri fetheden Chris Hemsworth, Avengers: Endgame’deki rolüyle sevenleri hayal kırıklığına uğratırken bir yandan da oldukça güldürmüştü.

Alkolik ve göbekli bir şekilde gördüğümüz Thor, en son Galaksinin koruyucuları ile aynı gemide görülüyordu ve bu da yeni maceralar ile onu göreceğimizi bize önceden ipucu olarak verdi.

Thor hayranları, Thor 4 ve Galaksinin Koruyucuları ile tekrar buluşmayı beklerken Chris Hemsworth, Instagram da Thor ve Superman’in savaştığı bir fotoğraf paylaşınca olanlar oldu ve bütün Marvel takipçileri (özellikle Thor severler) deliye döndü.

Chris Hemsworth Thor vs superman
THOR vs SUPERMAN

Açıkçası Thor ile Superman’in dövüş sahnelerini hayal etmek bile oldukça eğlenceli görünüyor ama DC ve Marvel evreni farklı olduğu için buna pek ihtimal vermiyoruz. Yine de Chris Hemsworth’ü Thor 4 ve Galaksinin Koruyucuları filmlerinde tekrar görmeyi umuyoruz.

Hemsworth, yakın gelecekte Thor rolüne geri dönecek gibi. Warner Bros. Pictures ve DC Comics’in bir araya gelip yeni bir Superman bulması için ise bir yılları var.