MR. ROBOT 4. Sezon İçin İlk Fragman : “Kaç Kişiye Zarar Verdin Elliot?”

MR. ROBOT 4. sezon
MR. ROBOT -- 310 -- (Photo by: Peter Kramer/USA Network)

Oscar oyuncusu Rami Malek’in baş rolde oynadığı Mr. Robot dizisinin 4. sezon ilk tanıtım videosu yayınlandı. 

En çok izlenen dizilerin başında gelen Mr. Robot dizisinin final sezonu olacak olan dördüncü sezonun ilk tanıtım videosu yayınlandı. Tanıtım videosunda dizinin ana karakteri olan Elliot, hareketlerinin sonuçlarıyla yüzleşiyor. 

Son dönemin ünlü isimlerinden olan Oscar ödüllü oyuncu Rami Malek’in adından söz ettirmesine neden olan Mr. Robot dizisinin merakla beklenen dördüncü ve son sezonu yakında yayınlanacak. Dizinin son sezonuna dair ilk tanıtım videosu yayınlandı. Yayınlanan videoda Elliot görünüyor ve bir kişinin sesi duyuluyor. 

Yayınlanan ilk tanıtım videosu süresince Mr. Robot dizisinin ana karakteri olan Elliot Alderson bir kişinin karşısında oturuyor ve Elliot’ın yüz ifadeleri görülüyor. Yüzü görülmeyen ancak konuşan kişi yeni sezon ile ilgili bir şey açıklamak yerine geçmiş sezonlara ithafen bir ifadede bulunuyor. Kişi videoda “İstediğin şeyleri yerine getirmek için kaç kişiye zarar verdin bunu merak ediyorum. Yaptıklarının ardından kaç kişi zarar gördü. Elliot? Daha kaç kişi senin yüzünden acı çekmek zorunda ? Yaptığın her şey için bu sonuçlar değer miydi?” Diyen konuşmacı karşısında Elliot sadece son kelimelere yüzüyle tepki veriyor. 

Mr. Robot dizisinin ilk sezonu büyük ses getirmiş ve dizinin diğer sezonları ilk sezona göre daha sönük geçse de milyonlarca kişi tarafından izlenmeye devam etmişti. Altın küre ve iki Emmy ödülünün de sahibi olan Mr. Robot dizisi 2017 yılının sonlarında dördüncü ve son sezon için onay aldı. 

Dizinin yaratıcısı olan Sam Esmail hikayenin başından beri tek bir sonları olduğunu ve dördüncü yani son sezon ile bunu gerçekleştirdiklerini belirtti. Esmail diziyi uzatmak istediklerini ancak Elliot’ın hikayesine saygı duydukları için dördüncü sezon ile final yapacaklarını belirtti. 

12 bölümden oluşacak olan Mr. Robot 4. sezon yani final sezonunun 2019 yılı sonunda yayınlanmaya başlaması bekleniyor.