MANDALORIAN 2. Sezonda BOBA FETT’i Görmeye Hazır Olun

Boba Fett

Boba Fett karakterininin Mandalorian’ın ikinci sezonunda yer alabileceği yönünde spekülasyonlar vardı. Son haberlere göre Star Wars: Attack of the Clones oyuncusu Temuera Morrison‘ın bu ikonik karakteri oynayacağı ortaya çıktı.

Boba Fett geri dönüyor!

Mandalorian’ın ilk sezonunda Fennec Shand’ın cansız bedenine yaklaşan gizemli figürün, ilk kez The Empire Strikes Back’de tanıtılan ikonik kelle avcısı Boba Fett olabileceği yönünde spekülasyonlar vardı ve şimdi o spekülasyonlar doğrulandı.

THR’ye göre Temuera Morrison, serinin ikinci sezonunda Fett’i oynayacak. Star Wars hayranları, Temuera Morrison’ın Attack of The Clones’da Boba’nın babası Jango Fett’i oynadığını hemen anımsayacaktır.

 

Mandalorian’ın, Return of The Jedi olaylarından sonrasını konu aldığını belirtmekte fayda var. Yani bu durum Fett’in Sarlacc Çukuruna düştükten sonra sağ kalıp çıktığı anlamına geliyor.

Morrison’un önümüzdeki sezonda önemli bir rolü olması beklenmiyor. Ancak şüphesiz ki gelecekte kendini gösterecek.

Mandalorian’ın ilk sezonunu izlemiş miydiniz? Peki ya hayranların favorisi olan bu Star Wars karakterinin dönüşünü görmekten memnun olur musunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.