BATWOMAN Dizisinde HUSH Karakteri Ortaya Çıktı

The CW, Batwoman’in finali için resmi bir açıklama ve bir fragman yayınladı. Bu framgan kötü adamlardan olan Hush karakterinin canlı çekim versiyonuna ayrıntılı bir bakış sunuyorlar.

Tıpkı The Flash dizisi gibi, COVID-19 Batwoman’ı da sezonunu erken bitirmeye zorladı. Bu nedenle yirminci bölüm ile sezon son bulacak. Sonuç olarak, tatmin edici bir son alıp almayacağımız hakkında hiçbir fikrimiz yok ancak Gotham City’nin yeni Kara Şövalyesinin işlerinin zorlaşacağını rahatça söyleyebiliriz!

“O, Mouse!” unvanlı Gotham’ın eski karakterlerinden birinin geri döndüğünü göreceğiz. Kim olabileceğine dair bir açıklama yapılmış değil.

İşte The CW’nin resmi olarak yayınladığı yazının özeti;

Gotham’ın eski kahramanlarından biri geri döndüğünde, hem Batwoman hem de Komutan Kane kendilerini savunmada bulur. Bu sırada Alice, Batwoman’ı nasıl nihayet yıkabileceğini  bulur ancak yardımcısı Mouse(konuk yıldız Sam Littlefield) ve Hush(konuk yıldız  Gabriel Mann) üzerindeki etkilerini kaybetmeye başlar. Luke hemen Batwoman’ı Alice’den korumanın bir yolunu bulmaya odaklanır. Mary de Kate’in baştan beri ihtiyaç duyduğu kız kardeş olma şansına sahiptir. Meydana çıkan yeni bilgiler Julia’yı, Sophie’yi ipleri elinde tutan kişi hakkında uyarmaya zorlar.”