LUCIFER 5. SEZON Duyurusu: Cehennemde Görüşürüz

Lucifer hayranları, 4.sezona kadar dizi hakkında pek umutlu değildi. Ta ki Netflix Lucifer’ın haklarını satın alıp Mayıs ayında CGI ve aksiyon sahnelerine yatırım yapıncaya kadar… Ayrıca, ‘‘Lucifer 4.sezon son mu bulacak?’’ soruları ile internet ortamını çalkalayan dizinin hayranları Lucifer 5.sezon onayının gelmesi ile mutlu oldular.

Netflix, Lucifer için harika bir haber daha verdi: Lucifer 5.sezonunda ‘‘Ekip de yeni birilerini göreceğiz ve Lucifer, cehenneme adım atacak.’’ açıklamaları ile bizleri ve Lucifer hayranlarını iyice meraklandırdı!

Lucifer 5. sezon
Lucifer 5. sezon merakla bekleniyor

Lucifer 4.sezonda Dünya’ya gelen İblisler ile beraber bir kargaşa söz konusu olmuştu ve bu durum Lucifer’ı oldukça huzursuz etmişti. Ardından bütün iblislere patronun kim olduğunu gösteren Lucifer yeni sezonda krallığına dönüş yapacak gibi görünüyor.

Amenadiel ve Linda’nın yeni doğan bebeğini kaçıracak kadar ileri giden iblisleri bu sezon Lucifer’ın hiddetini görecek diye umuyoruz.

 

Merakla beklenen sezon da bakalım neler olacak? Lucifer’ı şeytan formunda daha fazla görmek dizi için olumlu sonuçlar yaratabilir.

Dizinin 4. sezonu hakkında sizin yorumlarınız neler? Netflix, diziye yeni bir soluk getirdi mi, yoksa değişen bir şey olmadı mı?