“LUCIFER 4. Sezon” NETFLIX’de Devam Edecek

Netflix, üç sezon boyunca Fox’da devam eden, Joe Henderson ve Ildy Modrovich tarafından hazırlanan DC Comics uyarlaması Lucifer dizisini aldı.

Lucifer 4. sezon Netflix ile geliyor! 

Aslında uluslararası anlamda popüler olan dizi, ABD’deki derecelendirmeler nedeniyle FOX’ta beklentilerin altında kalıyordu. Geçtiğimiz ay iptal edildiği günden beri hayranlar  diziyi hayata döndürmek için sürekli görüşmelerde bulundular.

İleride Lucifer‘a yapılacak değişiklikler varsa, henüz bir ayrıntı yok. Sezon üç, seriyi Vancouver’dan Los Angeles’a taşıdı ve başrolde Tom Welling’i önemli bir rol oynadı. Bugüne kadarki raporlar, Netflix’in kaç bölümün sipariş vereceği veya ne zaman yayınlanacağını açıklamadı.

Tom Ellis resmi Twitter hesabında, Hollwyood Report’dan alıntı yaparak “Başardık!!!, Lucifer’a olan desteğini ve sevgisini devam ettiren herkese teşekkür ederim Tüm hayranlarımız için çok mutluyum” şeklinde bir tweet gönderdi

Hayranlar sezon finalini takip eden iki bonus bölüm daha izleyebildikleri halde, ana hikayesi çıkmazda bırakan bir son ile karşılaştılar. Bakalım Lucifer 4. sezon Netflix’de beklentileri karşılayabilecek mi? En azından dizi Fox’un iptalinden sonra bir şans elde etti.