League of Legends Yeni Şampiyonunu Tanıttı: QIYANA Karşınızda!

Elementlerin İmparatoriçesi, Qiyana dün Sihirdar Vadisi’ne inmeden önce kısa bir tanıtım videosu ile oyunculara tanıtıldı. 3 farklı element’i kontrol edebilen Qiyana, Ateş-Buz-Toprak 3’lüsü ile Sihirdar Vadisinde büyük bir ses getirecek gibi duruyor. 9.13 yamasında oyuncular ile buluşacak olan Elementlerin İmparatoriçesi, Riot Games’in Runeterra’dan gelen bir şampiyon olduğunu ve Ixtal bölgesinden geldiğini çoktan onaylandı.

Yeteneklerinin ve görünüşünün tanıtıldığı fragmanda yeteneklerinin biraz karmaşık olduğunu ifade eden oyuncular şampiyonu oynamak için sabırsızlanıyor!

 

Yalnız Qiyana’nın sıçrama yetenekleri, 2 farklı yetenek olarak yer alıyor ve bu durum oldukça mobil ve efektif bir ormancı olabileceğini gösteriyor. Şimdi, yeni şampiyonumuz olan Qiyana her ne kadar Sihirdar Vadisi’nde olmasa da yetenekleri ile Zed ve Yasuo gibi gözde şampiyonları geride bırakacak gibi görünüyor.

Son çıkan şampiyonlar; Sylas ve Neeko’nun yetenekleri çok konuşulmuştu. Sylas’ın ulti çalması ve Neeko’nun takım arkadaşlarının görüntüsünü taklit edebilmesi hatta Zoe’nin rakip şampiyon büyülerini çalması çok konuşulmuştu. Şimdi de bizi Doğa’nın farklı güçlerini kullanabilen bir şampiyon bekliyor. Sihirdar Vadisi’nde görüşmek üzere!