LOKI ve SCARLET WITCH Dizileri DISNEY’in Yayın Platformunda Olacak

Disney‘in Netflix‘e rakip olarak çıkaracağı yayın servis platformunda yayınlanacak Loki ve Scarlet Witch dizileri için hazırlıklar başladı bile.

Marvel Sinematik Evreni ile çizgi romanlardan beyaz perdeye aktarılan Marvel karakterlerden iki tanesi o kadar ilgi gördü ki, kendilerine has dizilerinin yapılması kararı alındı. Habere göre bu çalışmalar Disney‘in Marvel için ilk mini dizi projesi olmayacak. Onlardan sonra da farklı karakterleri mini dizi olarak sunmayı düşünmekteler. Fakat Loki ve Scarlet Witch dizileri dışındaki projeler dışındakiler henüz kesinleşmiş değil.

LOKI VE SCARLET WITCH Dizileri Disney’den gelecek.

Aslında mini dizi projesi haberi önümüze geldiğinde düşündüğümüz ilk şeylerden biri bu karakterleri kimlerin oynayacağı oluyor. Herkesin severek izlediği iki Tom Hiddleston ve Elizabeth Olsen‘in rol alma ihtimali bizi heyecanlandırdı. Variety haberine göre diziler altı ya da sekiz bölüm olacak. Ayrıca prodüksiyonlarında kullanılacak bütçelerin filmlere harcananlarla eşit olacağını da belirtilmiş. Bu da cidden kaliteli yapımlar göreceğimiz anlamına geliyor. Dizinin prodüksiyonu doğal olarak Marvel Stüdyoları tarafından yapılacak ve yapım sürecinde baştaki isim beklendiği üzere Kevin Feige. 

Disney’in yayın platformunda birçok yeni içerik bizi bekliyor olacak. Ayrıca Netflix’den kopartılacak olan Agents of S.H.I.E.L.D ve Daredevil gibi yapımları da orada izleyebileceğiz.

Siz bu diziler hakkında ne düşünüyorsunuz? Size hangi Marvel karakterlerinin dizileri hazırlanmalı ve bizlere sunulmalı? Yorumda bulunmayı unutmayın.